Ekonomika
Bizness

“Sēnītes” atjaunošanas ideja guvusi atsaucību 16


Pašlaik šī savulaik populārā kājāmgājēju un braucēju pieturvieta Vidzemes lielceļu krustojumā stāv pamesta, šo to no kādreiz lepnās celtnes jau paguvis sagrauzt laika zobs.
Pašlaik šī savulaik populārā kājāmgājēju un braucēju pieturvieta Vidzemes lielceļu krustojumā stāv pamesta, šo to no kādreiz lepnās celtnes jau paguvis sagrauzt laika zobs.
Foto – Valdis Semjonovs

Uzņēmuma “Liepkalni” īpašnieka Dagņa Čākura aicinājumam sabiedrībai iesaistīties savulaik populārā restorāna “Sēnīte” atjaunošanā atsaukušies vairāki simti interesentu.

Atbalstu idejai par publiskas akciju sabiedrības izveidi, katram akcionāram “Sēnītes” atjaunošanā ieguldot 100 eiro, cilvēki pauduši gan sociālajos tīklos, gan zvanot iniciatoram. Tiesa, pati idejas īstenošana pagaidām uz priekšu neesot pavirzījusies un pašlaik turpinās iespējamā biznesa izpēte. “LA” jau iepriekš rakstīja, ka sākotnējā iecere ir “Sēnītē” ierīkot maizes un konditorejas izstrādājumu ceptuvi, arī veikalu un kafejnīcu.

“Atsaucība sociālajos tīklos un piezvanot jau ir viena lieta. Bet tā var būt pavisam cita tad, kad jau būs jāķeras pie ieguldījumiem akciju sabiedrības izveidošanā,” rēķinās “Liepkalnu” īpašnieks. D. Čākurs nenoliedz, ka “Sēnīti” varētu iegādāties arī “Liepkalni”, ja būtu jāatsakās no idejas par “Sēnītes” atjaunošanu ar sabiedrības atbalstu.

Jebkurā gadījumā “Sēnīte” vispirms jāatpērk no tās pašreizējiem īpašniekiem, kuri agrāk to jau vairākkārt nesekmīgi mēģinājuši pārdot. Pašlaik ar “Sēnītes”(trīs zemes gabali 3,2 hektāru un ēkas 3310,8 kvadrātmetru kopplatībā) pārdošanu nodarbojas nekustamo īpašumu tirdzniecības un pārvaldīšanas uzņēmums “OBER-HAUS”. Kompleksu piedāvā par 580 000 eiro.

Saistītie raksti

Pēc “Firmas.lv” datiem, pašlaik “Sēnīte” pieder kādreizējam centrālās savienības “Turība” prezidentam Ivaram Strautiņam un bijušajam politiķim, uzņēmējam Atim Sausnītim. Bijušā restorāna “Sēnīte” senākā daļa – ēka ar noapaļoto jumtu – ir iekļauta aizsargājamo valsts kultūras pieminekļu sarakstā, tāpēc tā nav nojaucama.

Galerijas nosaukums
LA.lv