Mobilā versija
+7.6°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 26. aprīlis, 2017
23. februāris, 2017
Drukāt

Seno tibetiešu horoskops. Ļoti neparasts, ārkārtīgi precīzs!

1. Košais gaisa pūķis

1no12
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock


Tibetiešu horoskops sniedz atbildes uz sakrāliem jautājumiem – to izveidojuši mūki simtiem gadu atpakaļ, un tas ir zīlēšanas, numeroloģijas un astroloģijas apvienojums. Šis horoskops ļauj uzzināt, kādas ir jūsu rakstura iezīmes, ņemot vērā dzimšanas laiku, kuras ir jums nelabvēlīgas horoskopa zīmes, no kuru zīmju pārstāvjiem jāizvairās, un kuri ir uzticami draugi.

Dzimšanas gadi: 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000

Šajos gados dzimušie cilvēki nepieturas pie vieniem un tiem pašiem uzskatiem visu dzīvi. Viņiem vairāk patīk pārmaiņas gan ārējā, gan iekšējā pasaulē. Viņu būtība ir daudzšķautņaina un pretrunīga.

Jūs varat pārvērsties no ļauna pūķa par rotaļīgu tauriņu, planējot kaut kur mākoņos, sapņojot un uz pārējiem mirstīgajiem skatoties no augšas. Jums dota unikāla spēja abstrahēties no dzīves grūtībām.

Jūs esat visnotaļ sabiedrisks cilvēks, jums patīk atrasties daudzu draugu sabiedrībā, jūs dievināt jautrību. Vienlaikus jūs esat ļoti jūtīgs un ārkārtīgi viegli aizvainojams. Tomēr jums vajadzētu rūpīgāk izturēties pret citu cilvēku jūtām, un tad jums pašam būs vieglāk dzīvot.

Draudzības zīme – Melnais bullis;
Sāncensības zīme – Ādas aproce;
Kompānijas zīme – Nefrīta kolonna;
Bezjēdzīgas opozīcijas zīme – Uguns glabātājs;
Uzplaukuma laiks – pavasaris;
Veiksmīgie datumi – 3, 15, 27.
Nodarbošanās iepriekšējā dzīvē – vēstnesis, grozu pinējs, kontrabandists, mākslinieks, kas apglezno baznīcas, trubadūrs.

 1. Košais gaisa pūķis
 2. Kobra
 3. Uguns glabātājs
 4. Tīra ūdens avots
 5. Nefrīta kolonna
 6. Metāliskais gongs
 7. Draiskais bruņurupucis
 8. Ādas aproce
 9. Melnais bullis
 10. Jaunais Mēness
 11. Karstā saule
 12. Mūks pērtiķa pavadībā

Pievienot komentāru

Maģiskās spēka dienas 2017. gada maijā. Uzzini, kuras tās ir!Katrā mēnesī ir vairākas dienas, kas īpaši piemērotas dažādu maģisku darbību veikšanai. Maijs ir īpašs arī ar nakti no 30. aprīļa uz 1. maiju, ko dēvē par burvju un raganu Valpurģu nakti.
Draugiem Facebook Twitter Google+