×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. janvāris, 2015
Drukāt

Separātisti: atceltas Minskā paredzētās sarunas ar Ukrainu (5)

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Piektdien Minskā tika atceltas sarunas starp Ukrainu un prokrieviskajiem separātistiem, paziņoja pašpasludinātās “Doņeckas tautas republikas” pārstāvis Deniss Pušiļins.

“Baltkrievijas Ārlietu ministrija šodien apstiprināja, ka Kijevas [pārstāvji] neieradīsies, sarunas ir atceltas. Mēs šodien atstājam Minsku,” viņš sacīja žurnālistiem.

Pašpasludinātās “Luhanskas tautas republikas” pārstāvis Vladislavs Deiņego norādīja, ka pašpasludināto republiku vadītāji var doties uz sarunām, bet tikai, lai parakstītu galīgo vienošanos.

Baltkrievijas Ārlietu ministrijas pārstāvis Dmitrijs Mirončiks paziņoja aģentūrai AFP, ka ministrija nav paziņojusi par sarunu atcelšanu.

Ukraina ir uzstājusi uz tiešām sarunām ar separātistiem, Krievijas vēstnieka un Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) pārstāvja klātbūtnē.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. piekritu vērotājam Atbildēt

    Kijevā ļoti karstasinīgi čaļi, viņiem nevajag nekādas pārrunas un mieru,tikai uz priekšu,”gerojam slava”.Bet izrādās ka ar to vien nepietiek,bet kas attiecas uz ameriku,tad viņi jau palīdz,sūta algotņus, dod ieročus vinu ģenerāļi apbalvo ievainotos ukrus u.t.tBet Donbass karo par savu neatkarību,tāpēc viniem izdosies.

  2. Skumji,ka, nabaga ukraini iet bojaa par savu zemi.Krievs–nekauniigs,vinsh ies, lai vai kas! Krievam cilveeku nekad, nav bijis zheel!Diez vai amerikaani paliidzees Ukrainai???

  3. Skumji,ka, nabaga ukraini iet bojaa par savu zemi.Krievs–nekauniigs,vinsh ies, lai vai kas! Krievam cilveeku nekad, nav bijis zheel!Diez vai amerikaani paliidzees Ukrainai???

  4. Ko tad runāt, ja redz, ka Ukrainu var piebeigt. Drūmi izsakās paši ukraiņi par pašreizējo valsts pārvaldi, kas tā arī nespēj sakārtoties, lai aizmēztu agresoru. Karavīri cīnās kā spēj, taču – cik dzīvību atdots par velti. Pagājušā gada laikā Ukraina ir zaudējusi pusi no savām kara aviācijas lidmašīnām. Jaunākā anekdote no Ukrainas: kara komisariātos esot ielauzies Robins Huds. Atņēmis bagātajiem pavestes un izdalījis nabagiem. Rūgts joks, bet rāda patieso stāvokli. Nezinu, kam vēl jānotiek, lai Ukrainā valdošie oligarhi apjēgtu stāvokļa nopietnību. Krievija jau projektē tiltu uz Krimu pāri jūras šaurumam. Tas tā, katram gadījumam, ja Ukrainai izdosies kādu gabalu pie Azovas jūras saglabāt. Tikmēr Krievijā pretukrainiskais “žars” ir neaprakstāms. Jau TV laika ziņās stāsta par temperatūru Aistrumukrainā, kur varonīga cīņa pret “banderiešiem” notiekot.

  5. ukraina neieradas,vainigi DNR un LNR un noteikti Krievija.

Draugiem Facebook Twitter Google+