×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
16. aprīlis, 2014
Drukāt

Separātistu rokās nonāk Ukrainas armijas tanks un bruņutransportieri (papildināts) (VIDEO) (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas armijas pieci bruņutransportieri un tanks, kuri pretterorisma operācijas laikā bija iebraukuši Kramatorskas pilsētā Doņeckas apabalā, nonākuši prokrievisko aktīvistu rokās. Separātistiem padevušies arī karavīri, kur ar šo armijas tehniku bija ieradušies pilsētā.

Tiesa, Ukrainas Aizsardzības ministrija noliedz ziņas, ka prokrieviskie separātisti būtu sagrābuši Ukrainas armijas tanku un bruņutransportierus. Internetā publicētos videomateriālus un fotogrāfijas, kurās redzama bruņutehnikas pārņemšana, Ukrainas aizsardzības ministrija dēvē par viltojumu, informē interneta vietne “UNIAN.net”.

Tikmēr sarunā ar ziņu aģentūras “Associated Press” korespondentu kāds Ukrainas armijas karavīrs atklāja, ka separātistu pusē pārgājusi Ukrainas armijas 25. desantnieku brigāde. Tiek ziņots, ka Ukrainas armijas bruņutehnika Kramatorskas pilsētas centrā iebrauca šorīt ap pulksten deviņiem no rīta. Tur tanka un bruņutransportiera kolonnu nobloķēja vairāki prokrieviskie separātisti. Pēc sarunas ar viņiem Ukrainas armijas karavīri izlēma pāriet prokrievisko spēku pusē. Šādu viņu lēmumu prokrieviskie atbalstītāji sveica, skandējot “Armija ar tautu!”.

Drīz pēc padošanās vairāki žurnālisti interneta vietnē “Twitter” ziņoja, ka virs bruņutransportieriem jau pacelti Krievijas karogi un tie ieradušies Slavjanskas pilsētā. Laikraksta “The Guardian” korespondents no Kramatorskas ziņo, ka ar Ukrainas armijai atņemtajiem tankiem Slavjanskā ieradušies aptuveni simts bruņoti vīri.

Video no Kramatorskas centra:

Video no Slavjanskas, kur, domājams, jau ieradušies Ukrainas armijas bruņutransportieri un tanks:

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. ..! Lūk kāpēc vajadzīga prof. armija! Un zaldātiem labi jāmaksā.

 2. Jateic,lai vini varas sava sula…

 3. Tā ir kad ņem armijā.policijā,robežsardzē nelojālus cilvēkus valstij…..Latvijā arī tādu daudz šais struktūrās strādājošo nelojālo pilsoņu……Laiks pārdomām.

 4. “… tanka un bruņutransportieru PIEKTO kolonnu “nobloķēja” vairāki SAVĒJIE prokrieviskie separātisti…”
  Tā iet, kad Republikas pilsonība dāļāta pa labi un pa kreisi jau gadiem ilgi.

 5. Pašaizsargu paštaisīti bruņuiransportieri.

 6. Nu re, cik vienkārši! Ukrainas armijai dots uzdevums palīdzēt apkarot teroristus, bet šie iebrauc pilsētā, parunā ar separātistiem un pāriet viņu pusē! Skaisti, uzdevums izpildīts! Domāju, ka šādu nodevēju
  netrūkst ne tikai ukrainas armijā. Kā ir ar Latvijas armiju, cik tur dienē krievu un cik viņi ir lojāli šai valstij?
  Vai kāds pēta šos jautājumus armijā un mūsu sabiedrībā? Tas skaitās tāds kā tabū temats, lai arī labi zinām, ka valstij nelojālu cilvēku ir papilnam. Labāk pieveram acis un neko neredzam un nedarām. Bet
  ja, nedod Dievs, kas notiks, tad gan būs liela brēka.

Draugiem Facebook Twitter Google+