×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
13. jūlijs, 2016
Drukāt

Septembrī ar koncertu Lielbritānijā viesosies mūziķis “Gacho”

Foto - LetaFoto - Leta

Ar koncertu Lielbritānijā, Lesteras pilsētā, 17. septembrī viesosies latviešu mūziķis Gatis Irbe jeb “Gacho”, aģentūru BNS informēja koncerta organizatori, asociācija “Bērzes strazdi”.

“”Gacho” viesošanās Lielbritānijā ir patiess pagodinājums un neaizmirstams notikums latviešu mūzikas izpildītāju auditorijai Anglijā. Pēdējo reizi, būdams apvienības “Bērzes Strazdi” triju pastāvēšanas gadu atzīmēšanas pasākumā 2015.gada sākumā, talantīgais mūziķis spēja gūt plašu atzinību un lieliskas atsauksmes no klausītājiem,” pauž organizatori.

“Bērzes strazdi” informē, ka, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, šoreiz mākslinieka koncertam būs paredzētas gan plašākas telpas, gan arī tiks nodrošināts atbilstošāks skatuves un skaņas nodrošinājums, veicinot gaidāmā koncerta kvalitāti.

Arī pats mākslinieks norāda, ka pērn Birmingemā noticis viņa pirmais koncerts Lielbritānijā, kurš pulcēja lielu apmeklētāju skaitu, un šoreiz koncerta apmeklētājiem vietas būs vairāk. “Jau toreiz bija skaidrs, ka noteikti vajag plašākas telpas, lai ir pietiekami vietas visiem atnākušajiem. Šinī koncertā pietiks vietas visiem! Septembrī ieradīsimies pie jums pilni enerģijas un skaļuma ar grupu pilnā sastāvā,” pauž Gacho.

Organizatori norāda, ka viņu pasākumu organizēšanas mērķis ir radīt maksimāli relaksētu gaisotni latviešu komunikācijas uzlabošanai un lieliskai laika pavadīšanai Lielbritānijā.

“Bērzes strazdi” ir bezpeļņas asociācija, kas radusies, sanākot kopā varākiem atraktīviem un darboties gribošiem Korbijas pilsētā, Lielbritānijā, dzīvojošiem latviešiem. Tās pamatmērķis ir organizēt kvalitatīvas ballītes latviešiem, ar labāko latviešu mākslinieku piedalīšanos, lai varētu izbaudīt kopā būšanu svešumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+