×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
14. maijs, 2017
Drukāt

Septembrī Jelgavā darbu varētu sākt jauna šokolādes fabrika (2)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Ilustratīvs foto

Septembrī Jelgavā darbu varētu sākt SIA “Chocolette Confectionary” šokolādes fabrika, aģentūra LETA uzzināja uzņēmumā.

Lai arī iepriekš ziņots, ka fabrikas atklāšana plānota pavasarī, uzņēmuma pārstāvji skaidro, ka ražošanas procesu paredzēts sākt septembrī.

SIA “Chocolette Confectionary” jau ir pieņēmusi darbā nepieciešamos darbiniekus, bet, tā kā notiek uzņēma veidošanas process, konkrētu nodarbināto skaitu uzņēmumā nosaukt izvairās. Ja būs nepieciešams, tiks izsludinātas jaunas vakances.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka 2016.gadā dibinātā ražotāja apgrozījums pirmajā dibināšanas gadā bija 2333 eiro, bet zaudējumi sasnieguši 63 402 eiro.

Jau vēstīts, ka Kiprā reģistrētais uzņēmums “Mediahold SBC Limited” Jelgavā, Aviācijas ielā, plāno atklāt šokolādes fabriku.

“Latvijā ir kvalificēts un atbildīgs personāls. Tāpat mums ir svarīgi, ka Latvijā runā krieviski, jo paši esam krievi. Telpas vēlējāmies nomāt, un “NP Properties” piedāvājums mums šķitis ļoti atbilstošs, arī Jelgavai ir izdevīga atrašanās vieta,” izvēli ražotni atklāt tieši Jelgavā, bijušajā RAF rūpniecības zonā, kur pašlaik atrodas industriālais parks, aģentūrai LETA iepriekš atzina SIA “Chocolette Confectionary” valdes locekle Anastasija Repina.

Uzņēmums janvārī Nodarbinātības valsts aģentūras telpās rīkojis tikšanos ar potenciālajiem darbiniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai tad būs šokolāde, vai tikai “šokolādes izstrādājumi” ?

  2. Varbūt tas ir tas pats krievs ,kurš televīzijā plātījās kā viņš mācīs latviešiem , kā ražot šokolādi . Viņš laikam pat to nezina ,ka Latvijā bija tāda konfekšu fabrika kā ,,Laima,, kura , kādreiz ražoja šokolādi un šokolādes konfektes labākās toreizējā ,,sojuzā,, , kamēr ,pēc neatkarības atgūšanas,bāliņi notirgoja to par sviestmaizi barigām . Tagad redzat, kaut kāds sprukstiņš no kaut kāda ,,muhosranska,, ,kurš vēl neko neražojot tur ,,slepenībā,, parastos datus ,ietērps mūs šokolādē – neticu ,kārtējā afēra ,naudas atmazgāšana .

Draugiem Facebook Twitter Google+