Dabā
Zaļā dzīvošana

Septembrī Rīgā notiks pirmā zaļās dzīvesveida izstāde-festivāls “Green Expo Riga 2019”0

Foto-Fotolia

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā šogad no 27. līdz 29.septembrim notiks pirmā zaļās ekonomikas un dzīvesveida izstāde-festivāls Latvijā “Green Expo Riga 2019”, informēja izstāžu rīkotājsabiedrības “BT 1” mediju koordinatore Inese Libere.

Pasākums vienkopus piedāvās zaļos zīmolus un uzņēmumus, videi draudzīgus produktus un pakalpojumus, kā arī izglītojošus pasākumus ģimenēm ar bērniem, veselīga dzīvesveida piekritējiem, uzņēmējiem un nozares speciālistiem.

“Mūsu mērķis ir attīstīt zaļās ekonomikas idejas Latvijā, veicināt to ieviešanu praktiskajā uzņēmējdarbībā un popularizēt zaļu, veselīgu dzīvesveidu. Tādēļ “Green Expo Riga 2019″ uzmanības centrā būs uzņēmumu un cilvēku personīgā rīcība, izvēloties videi un cilvēkiem draudzīgus produktus un pakalpojumus. Visapkārt ir daudzi labi zaļie piemēri, un mēs tos vēlamies parādīt, lai iedvesmotu cilvēkus mainīt savu ikdienu un kļūt dabai draudzīgākiem,” teica “Green Expo Riga” direktors Jānis Brinkmanis.

Katra pasākuma diena būs veltīta atsevišķai tēmai.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks mājokļa projektēšanas, remonta, energotaupošo un komforta tehnoloģiju izstāde “ComfortHome 2019”, kas būs īpaši vērtīga ikvienam, kas būvē, remontē, labiekārto vai tikai plāno to darīt.

Izstādes rīko starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT 1”.

LA.lv