Kokteilis
Mīli

Septiņas pazīmes, kas nozīmē – jūs stāvat uz radikālu dzīves pārmaiņu sliekšņa 16

Foto – Fotolia

Iepriekšējo attiecību beigas

Ja jūs domājat par to, kad jūsu dzīve beidzot sāks mainīties un sapņi piepildīsies, iemācieties pamanīt šīs zīmes. Tās jums sūta Visums, kad vēlas parādīt, ka pienācis laiks pāriet uz kvalitatīvi jaunu dzīves līmeni. Lūk, septiņas pazīmes, ka Visums vēršas pie jums!

Lai gan pārdzīvot vairāku attiecību beigas pāris nedēļās vai mēnešos mēdz būt smagi un nepatīkami, svarīgi ir arī vērst uzmanību uz tādu sakritību un saprast, ko tas nozīmē; diez vai tā ir nejaušība.

Vairumā gadījumu tas nozīmē, ka jūs pārdzīvojat iekšējas pārmaiņas, kuru dēļ savulaik komfortablā dinamika vairs neatbilst jūsu jaunajai būtībai. Pat tad, ja jūs apzināti nenovēršaties no citiem cilvēkiem, viņi var “izkrist” no jūsu dzīves paši par sevi, jo ir mainījusies jūsu vibrācija.

Dažkārt pārmaiņas prasa dramatisku konfliktu vai smagu zaudējumus, taču apmaiņā pret to atbrīvo telpu tiem, kas domā ar jums “uz viena viļņa”, atbalsta jūs un ir labāk piemēroti jūsu augstākajam “es”.

Visums dod jums zīmes

Atskatoties pagātnē, daudzi cilvēki, kas pārdzīvojuši ievērojamas pārmaiņas, redz, ka ir saņēmuši neparasti daudz zīmju no Visuma par gaidāmajām pārmaiņām.

Piemēram, pievērsiet uzmanību tam, ka daudzkārtīgi parādās zināmi skaitļi (piemēram, 11:11 vai 777), dzīvniekiem vai motīviem, kā arī tam, ka atkārtoti tiekaties ar cilvēkiem, kuri var jūs nosūtīt vajadzīgajā virzienā. Dažkārt zīmes pieņem priekšnojautu formu, kad it kā iekšējā balss jums čukst, ka viss drīzumā mainīsies.

Jūs guļat citādāk, nekā parasti

Ar nosacījumu, ka tam nav medicīnisku skaidrojumu, miega izmaiņas var liecināt par pārmaiņām, kas notiek sirdī un galvā. Ja jūs gaida ievērojama atdzimšana, jūs varat pamanīt, ka jums biežāk gribas gulēt un ir grūtāk pamosties.

Tas var notikt tāpēc, ka jūsu smadzenes visiem spēkiem cenšas noteikt, ko jūs vēlaties no savas nākotnes, pat tad, ja jūs paši nenojaušat par šo mokošo domāšanas procesu! Jūsu miegs normalizēsies, kad kļūst skaidrs patiesais ceļš, un jūs atradīsiet enerģiju, kas nepieciešama vēlamā piesaistīšanai.

Jūs jūtaties ne savā šķīvītī

Dažkārt jūs jutīsieties it kā būtu iestrēguši uz vietas vai nespējat izkļūt no grūtiem apstākļiem (tas var būt darbs, mācības vai romantiskas attiecības. Nereti jūs izjutīsiet vieglu disonanses sajūtu, it kā nedaudz esat sinhronizējušies ar dzīvi vai dzīvojat ne savu dzīvi.

Tas viss nozīmē, ka jūs dzīvojat neīstu dzīvi un acīmredzami esat gatavi pārmaiņām.

Vecās stratēģijas nedarbojas

Ja vairākas pārmaiņu pazīmes šķiet gandrīz mistiskas (kā zīmes no Visuma), citas ir visnotaļ praktiskas. Piemēram, jums šķiet, ka ierastie veidi, kā jūs uzvedaties, atrodat iedvesmu un risināt personiskās problēmas nedod iepriekšējos rezultātus.

Ja tas tā ir, jūs esat pārauguši pēdējo savas pašreizējās dzīves stadiju un varēsiet virzīties uz priekšu tikai tad, ja spersiet soļus uz patiesām un ilgtermiņa pārmaiņām.

Jūs jūtat nepieciešamību atrisināt vecās problēmas

Kad jūs dvēseles dziļumos jūtat, ka pārejat no vienas dzīves stadijas nākamajā, dažkārt jūs sākat biežāk skatīties atpakaļ. Citiem vārdiem sakot, vecie aizvainojumi, nepabeigtie darbi un agrākās šaubas atkal nodarbina jūs, jo jūs izjūtat dziļu vajadzību noslēgt kārtējo savas pastāvēšanas “nodaļu” rūpīgi un pilnībā.

Saistītie raksti

Realitātē ne vienmēr ir iespēja atrisināt visas vecās problēmas ar rīcību, taču pat to uzrakstīšana vēstules veidā (vai domās) palīdzēs jums sasniegt apmierinājumu, kāds nepieciešams pārejai jaunā fāzē.

Jūs esat emocionālāki, nekā parasti

Atvērtas emocijas ir biežs pārmaiņu priekšvēstnesis, kā arī svarīgākā dzīves izmaiņu daļa vispār. Jūs varat ievērot, ka esat sākuši vairāk smieties, bet arī biežāk raudāt – kopumā jūs izpaužat savas emocijas vairāk, nekā parasti, un viss šķiet nozīmīgāks un svarīgāks.

Pacentieties neizvairīties no šīm emocijām un neslēpt tās. Labāk pieņemiet tās un pavaicājiet sev, kā tās var palīdzēt jums atrast savu ceļu.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv