×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 19. augusts, 2018
26. decembris, 2014
Drukāt

Septiņi cilvēki guvuši traumas, paslīdot uz slidenajām ielām

Foto - LETAFoto - LETA

Pagājušajā diennaktī uz slidenajām ielām paslīdējuši un traumas guvuši septiņi cilvēki, arī ķermeņa atdzišana konstatēta septiņiem cilvēkiem, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Traumas paslīdot un nokrītot guvuši 19 līdz 85 gadus veci cilvēki Rīgas, Zemgales un Kurzemes reģionā. Pamatā bijuši roku, kāju lūzumi, galvas traumas. Vienam cietušajam aizdomas par galvaskausa pamatnes lūzumu, vēl vienam konstatēts astes kaula lūzums. Visi cietušie nogādāti slimnīcā.

Savukārt ķermeņa atdzišana konstatēta 32 līdz 65 gadus veciem cilvēkiem alkohola reibumā visos Latvijas reģionos. Cilvēki atrasti guļam kāpņu telpā, uz ceļa, uz ielas. Vienā gadījumā 57 gadus veca sieviete Rīgas reģionā bija ilgi gulējusi ārā un viņai līdzās ķermeņa atdzišanai konstatēts arī pēdu pēdu apsaldējums.

Savukārt 65 gadus vecai sievietei Rīgā, kas vairākas stundas gulējusi zemē, mediķi konstatējuši arī, iespējams, galvas smadzeņu asinsrites traucējumus. Visi cietušie nogādāti slimnīcā.

NMPD atgādina, ka, redzot ārā guļam cilvēku, par to jāinformē policija vai mediķi, jo šādos laikapstākļos, guļot ārā, cilvēks var aiziet bojā.

Pagājušajā diennaktī NMPD devies 1304 izsaukumos, no kuriem 215 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+