×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. septembris, 2014
Drukāt

Septiņi iemesli draudzēties ar vīriešiem (2)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Lai gan pierasts apgalvot, ka starp sievieti un vīrieti draudzība nav iespējama, ir vairāki iemesli tomēr pamēģināt iekopt arī šādas attiecības.

1. Iespēja izpētīt vīriešu psiholoģiju

Kontaktējoties ar vīrieti, pret kuru nejūtu neko citu kā vien draudzību, uzzināsi daudz iepriekš nezināma par vīriešu pasaules uzskatiem, dzīves vērtībām un to, kam viņi dod priekšroku. Šādu pieredzi nav iespējams gūt no žurnāliem vai literatūras.

2. Draugs vienmēr izteiks viedokli no vīrieša pozīcijām

Brīdī, kad tev trūks izskaidrojuma, kāpēc puisis pēc tikšanās tik ilgi nezvana, tavs vīriešu dzimuma draugs visdrīzāk sapratīs situāciju un varēs sniegt godīgu izskaidrojumu. Tas ir labāk nekā uzklausīt draudzenes labi domāto paziņojumu, ka tu vienkārši esi pārāk laba tam stulbenim.

3. No vīrieša var daudz mācīties

Komunicējot ar vīrieti, vari iemācīties daudz ko jaunu. Piemēram, makšķerēt, braukt ar motociklu un izdzīvot pārgājiena apstākļos.

4. Grūtā brīdī sniegs palīdzību un atrisinās problēmas

Ja tevi, piemēram, jautrā noskaņojumā nepieciešams pārvest mājās no kluba, draugs palīdzēs. Ja tev piesējies kāds nekauņa, arī šo situāciju draugs atrisinās.

5. Ar draugu vari doties uz saviesīgiem pasākumiem

Dzīves posmā, kad esi bez otrās pusītes, kaitinoši bieži saņem ielūgumus, kas paredzēti divām personām. Šādā gadījumā vīrietis draugs ir nenovērtējams dārgums – viņš izklaidēs un pasargās no tenkām, ka tev nav bijis partnera pasākuma apmeklējumam.

6. Palīdzēs salabot datoru vai pielikt plauktiņu

Draugs vīrietis palīdzēs tikt galā ar tā sauktajiem vīriešu darbiem, ja nu gadījumā tu šobrīd esi viena. Turklāt viņš to izdarīs pilnīgi nesavtīgi pretī neko negaidot – ja nu vienīgi garšīgas vakariņas.

7. Draudzība bez konkurences

Jūs viens otru neuztveram kā potenciālos sāncenšus, neiekārojiet vienus un tos pašus apģērbus un nevar gadīties, ka ierodaties uz pasākumu vienādās kleitās, jums nav līdzīga gaume vīriešu izvēlē (protams, tai gadījumā, ja tavs draugs pieder tradicionālai seksuālajai orientācijai).

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. pilnigas muļķibas darugs nepalidz tapat vien jo viriesi draugu nav, ja kaut ko dara tad tikai par samaksu !!!!

    • Blēņas,ir arī tādi, vīrieši, kas draudzīgi izpalīdz bez jebkādas samaksas, jo arī viņos ir cēlirdība,labirdība, sapratne, atsaucība.Un to raksta sieviete,kurai vīrieši palīdzējuši nesavtīgi.

Draugiem Facebook Twitter Google+