×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
27. novembris, 2013
Drukāt

Septiņi iemesli draudzēties ar vīriešiem (1)

© olly - Fotolia.com© olly - Fotolia.com

Lai gan pierasts apgalvot, ka starp sievieti un vīrieti draudzība nav iespējama, ir vairāki iemesli tomēr pamēģināt iekopt arī šādas attiecības.

1. Draugs vienmēr izteiks viedokli no vīrieša pozīcijām
Brīdī, kad tev trūks izskaidrojuma, kāpēc puisis pēc tikšanās tik ilgi nezvana, tavs vīriešu dzimuma draugs visdrīzāk sapratīs situāciju un varēs sniegt godīgu izskaidrojumu. Tas ir labāk nekā uzklausīt draudzenes labi domāto paziņojumu, ka tu vienkārši esi pārāk laba tam stulbenim.

2. Palīdzēs salabot datoru vai pielikt plauktiņu
Draugs vīrietis palīdzēs tikt galā ar tā sauktajiem vīriešu darbiem, ja nu gadījumā tu šobrīd esi viena. Turklāt viņš to izdarīs pilnīgi nesavtīgi pretī neko negaidot – ja nu vienīgi garšīgas vakariņas.

3. Draudzība bez konkurences
Jūs viens otru neuztveram kā potenciālos sāncenšus, neiekārojiet vienus un tos pašus apģērbus un nevar gadīties, ka ierodaties uz pasākumu vienādās kleitās, jums nav līdzīga gaume vīriešu izvēlē (protams, tai gadījumā, ja tavs draugs pieder tradicionālai seksuālajai orientācijai).

4. No vīrieša var daudz mācīties
Komunicējot ar vīrieti, vari iemācīties daudz ko jaunu. Piemēram, makšķerēt, braukt ar motociklu un izdzīvot pārgājiena apstākļos.

5. Grūtā brīdī sniegs palīdzību un atrisinās problēmas
Ja tevi, piemēram, jautrā noskaņojumā nepieciešams pārvest mājās no kluba, draugs palīdzēs. Ja tev piesējies kāds nekauņa, arī šo situāciju draugs atrisinās.

6. Ar draugu vari doties uz saviesīgiem pasākumiem
Dzīves posmā, kad esi bez otrās pusītes, kaitinoši bieži saņem ielūgumus, kas paredzēti divām personām. Šādā gadījumā vīrietis draugs ir nenovērtējams dārgums – viņš izklaidēs un pasargās no tenkām, ka tev nav bijis partnera pasākuma apmeklējumam.

7. Iespēja izpētīt vīriešu psiholoģiju
Kontaktējoties ar vīrieti, pret kuru nejūtu neko citu kā vien draudzību, uzzināsi daudz iepriekš nezināma par vīriešu pasaules uzskatiem, dzīves vērtībām un to, kam viņi dod priekšroku. Šādu pieredzi nav iespējams gūt no žurnāliem vai literatūras.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Viena bridi jau tas virietis – draugs var sagribet ko vairak, un tad visai draudzibai gals klat,
    Puisim tad jabut gejam, un cik zinu , tad shie tiesham esot uzticamakas un draudzenes.plauktinju gan nepieliks

Draugiem Facebook Twitter Google+