×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
22. jūnijs, 2017
Drukāt

Septiņi mīlas attiecību posmi: padomi, kas glābs no šķiršanās (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Mēs paši izvēlamies sev vīru vai sievu. Tomēr, lai izjustu patiesu mīlestību ģimenes dzīvē, nepieciešams vienam otru iepazīt, sadraudzēties, bet tikai pēc tam iemīlēt.

Daudzi kļūdaini par mīlestību uzskata pirmo, tā dēvēto rozā briļļu periodu. Bet tad, kad romantika beidzas, rozā brilles nokrīt, partneri sastopas ar pirmajām grūtībām, pirmajiem pārbaudījumiem attiecībās. Ir cilvēki, kas uzskata, ka līdz ar to mīlestība ir beigusies.

Zemāk minēti septiņi attiecību posmi, kas tev parādīs, kāpēc patiesa mīlestība un patiesas attiecības atnāk ar laiku.

1. Rozā briļļu posms
Šis posms ilgst aptuveni 18 mēnešus. Tā kā gan sievietēm, gan vīriešiem, kad viņi iemīlas viens otrā, organismā izstrādājas hormoni, kas palīdz redzēt pasauli spilgtās krāsās.

Šajā periodā viņiem viss partnerī šķiet apbrīnojams. Viņi jūtas kā narkotisku vielu apreibināti. Šajā periodā nevajag pieņemt liktenīgus lēmumus, jo šis reibums agri vai vēlu pāries un viss nostāsies savās vietās.

2.Pārpilnības posms
Šajā periodā tu sāc ar skaidru prātu skatīties uz attiecībām ar partneri, jūtu pārpilnība noplok, jūs pakāpeniski pierodat viens pie otra. Rezultātā parādās izmaiņas jūsu uzvedībā – jūs sākat uzvesties atbrīvotāk un dabiskāk.

3. Nepatikas periods
No šā perioda nevar izvairīties nevienās ilglaicīgās attiecībās. Šim periodam raksturīgi strīdi un trūkumu atklāšana vienam otra raksturā. Tev šķiet, ka vienkāršākais veids, kā no tā visa izvairīties, ir šķiršanās.

Pēc šķiršanās tu atkal nonāksi rozā briļļu periodā ar citu cilvēku un sāksi iziet attiecību posmus no jauna, kamēr nenokļūsi līdz šim un nepāriesi nākamajā posmā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paldies par vērtīgo rakstu!

Draugiem Facebook Twitter Google+