Mobilā versija
+2.1°C
Johanna, Hanna, Jana
Piektdiena, 15. decembris, 2017
19. jūlijs, 2016
Drukāt

Septiņi veidi, kā meditācija var uzlabot tavu mīlas dzīvi

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Mūsdienās ar meditāciju nodarbojas miljoniem cilvēku, un arvien vairāk jaunu pētījumu izgaismo, ka labumi, ko sniedz šī prakse, ir nebeidzami. Faktiski meditācija ir atzīta par garīgās un fiziskās rehabilitācijas instrumentu.

Iespējams, tieši meditācija ir tas, kā tev pietrūkst, meklējot savu dvēseles radinieku. Tikai 30 minūtes, kas pavadītas meditējot, var atvērt tavu sirdi mīlestībai vai nostiprināt ilgtermiņa attiecības.

Iepazīsti sevi, lai iemācītos mīlēt
Ja tu meklē mīlestību, labākā vieta, kur sākt meklējumus, ir tava zemapziņa, uz kuru tiešā veidā iedarbojas meditācija. Ikdienas meditācija sniedz iespēju patiešām iepazīt sevi. Spēja vizualizēt sevi laimīgās un veselīgās romantiskajās attiecībās ir vitāli nozīmīga, lai uzlabotu savu mīlas dzīvi. Laime, romantiska vai nē, sākas ar tevi. Lai tu mīlētu kādu citu, tev vispirms jāiemācās mīlēt sevi.

Meditācija uzlabo veselību
Pētījumi rāda, ka meditācija dod labumu ne tikai dvēselei, bet arī ķermenim. Līdztekus asinsspiediena samazināšanai un sirds slimību profilaksei meditācija palīdz samazināt stresu. Tādējādi – ja tu esi pārāk satraukts vai izjūti stresu par to, kā atrisināt kādu problēmu ar savu laulāto draugu vai bažījies, kā ies aklajā randiņā, atvēli nedaudz laika meditācijai.

Pievienot komentāru

Smagnējs misiņš saspēlē ar trauslu stiklu. Mēbeles, kas sajūsmina un liek domātDabas vienkāršo formu atveidojums smagnējā misiņā un trauslā stiklā piesaista portugāļu mēbeļu dizaina “Bessa” jaunākajā piedāvājumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+