Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. janvāris, 2013
Drukāt

Septiņu miljonu vietā puse

No autovadītājiem uzliktajiem sodiem par pārāk ātru braukšanu valsts pērn cerēja iekasēt septiņus miljonus latu, taču ieguva divreiz mazāku summu, aģentūrai BNS atzinis iekšlietu ministrs Rihards Koz­lovskis.

 

Iekšlietu ministrijas (IeM) dati liecina, ka 2012. gadā par braukšanas ātruma pārsniegšanu, kas fiksēta ar komersanta “V-Traffic” fotoradariem, sastādīti 347 454 administratīvā pārkāpuma protokoli. Piemēroti naudas sodi 5 313 340 latu apmērā, bet no tiem līdz šim brīdim valsts budžetā bija iekasēti 3 557 830 lati. Kozlovskis norādīja: jāņem vērā, ka ienākumi no sodiem gūti vien ar trešo daļu to radaru, cik bija ieplānots uzstādīt. Līdz 1. martam IeM kopā ar Satiksmes ministriju valdībā jāiesniedz priekšlikumi par institūciju, kura nodrošinās fotoradaru ieviešanu, kā arī to ieviešanas termiņu.

 

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+