×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. oktobris, 2016
Drukāt

Septiņus gadus baro kaķus: Šoks, ka pagrablūkas aizmūrētas (10)

Ekrānšāviņš no "Degpunktā".Ekrānšāviņš no "Degpunktā".

Rīgā, Ķengaragā kāda kundze baro kaķus jau septiņus gadus, bet nu pagrablūkas ir aiztaisības un barību viņa vairs mīluļiem nevar atstāt. Sieviete par sētnieces rīcību pauž sašutumu. Kaķus rīdziniece barojot tikai ziemā. No 10 esošajiem kaķiem palikuši tikai divi. Plaša sirds vai nepārdomāta rīcība, jautājumu uzdod LNT raidījums “Degpunktā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Es iesaku šai kundzei ņemt tos kaķus pie sevis dzīvoklī un barot.Visiem mājas iedzīvotājiem taču nav jāpacieš klaiņojoši kaķi.Un pagrabos kaķus nevar laist,viņi ar nagiem saplēš izolētās siltā ūdens caurules,un tās atkal būs jāremontē.un par iedzīvotāju mazo naudiņu.

  2. Pavisam noteikti,ka slikts sižets,vienpusīgs problēmas izklāsts. Padzīvojiet mājā,kur pagrabā dzīvo kaķi,tur čurā un kakā un kā smird pavasaros un rudeņos. Tāpat ziemā,kad atkusnis,visa dvinga nāk uz augšu. Viegli runāt,ja nav tas gārnēkļu smārds jāosta,bet cita lieta,ka smird visa kāpņu telpa un kauns no ciemiņiem,kas atbrauc. Man patīk dzīvnieki,bet tas ir slikti,ka viņi dzīvo pagrabos un tur kakā un čurā. Vasarā gan smakas nav,jo kaķi dzīvo pa āru. Varbūt barotājas cūcīgas un slinkas?

  3. es jūtu patiesu cieņu pret šīm “kaķu vecenēm un večiem” , kuri pabaro klaiņojošos kaķus un paber putraimus putniņiem. Tā nav tā savtīgā mīlestība pret bērniem, mazbērniem un krustbērniem ,kuri, kā Peters dainoja, “vecumā pašu cels”. Tā ir īstā nesavtīgā Agape. Bet par to netīrību un smirdoņu ir kaut kas daudz briesmīgāks un tā ir dvēseles smirdoņa..

  4. Mjā mums tie cilvēki diezgan necilvēcīgi tomēr… Tikko lasīju feisbukā par Turciju, kur visās malās kaķu mājiņas. Lai tak baro, tāpat dzīvas radībiņas. Pati vienu paņēmu no pagalma, tagad plosās pa māju spīdēdams. Protams, visas problēmas, ko biju paredzējusi arī gadās, bet ne mirkli nenožēloju.

  5. “klaiņojošie” kaķi nav nekas cits kā drausmīga cilvēku bezatbildība un nav ko riet uz tiem, kuri cenšas palīdzēt dzīvniekiem. Kad paši nonāksiet bezpalīdzīgā atkarībā, tad varbūt, ka pieleks, kas ir kas

  6. tad tik gaidiet mājā kārtību un….pažaru

  7. lai baro savā dzīvoklī, ja kaimiņi neiebilst, savādāk pilnas bēniņu telpas ar pusdzīviem un apsprāgušiem baložiem un analoģiski vājprātīga smirdoņa pagrabos un kaķu mēsliem, sanāk traks egoisms, no kura jācieš citiem

  8. tad žurnaļugām stipri vienpusējs skats no ķaķu tantes viedokļa. Ko saka pārējie iedzīvotāji un apsaimniekotājs? Varbūt tiem “piegriezusies” netīrība no kaķiem, aukstums pagrabos un beigtie/slimie dzīvnieki, kaķi pat žurkas neķer kā pārēdušies?!

Draugiem Facebook Twitter Google+