×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
2. jūlijs, 2014
Drukāt

Serēnu Viljamsu Vimbldonā piemeklē pamatīgas veselības problēmas (video) (2)

AFP/LETAAFP/LETA

Pasaules tenisa sabiedrību otrdien šokēja WTA vienspēļu ranga līderes Serēnas Viljamsas šķietami ļoti nopietnās veselības problēmas Vimbldonas čempionāta dubultspēļu turnīra mača laikā.

Otrdien amerikāniete duetā ar savu māsu Venusu Viljamsu sacentās dubultspēļu turnīra otrās kārtas mačā pret vācieti Kristīnu Baroisu un šveicieti Stefāniju Fēgeli. Serēna Viljamsa ārsta palīdzību lūdza jau uzreiz pēc iesildīšanās, bet spēles sākumā kortā darbojās ļoti dīvaini, nespējot kārtīgi turēties kājās, ieservējot vairākas dubultkļūdas un daudzas reizes pirms serves izlaižot no rokām bumbiņu.

Nonākušas zaudētājos ar 0-3, amerikānietes no tālākas cīņas atteicās, māsai palīdzot Serēnai atstāt kortu.

“Tas, ka nespēju turpināt turnīru, lauž manu sirdi. Ļoti vēlējos spēlēt, taču vīrusa infekcija mani pievarēja,” skaidroja Serēna Viljamsa. “Visi cerējām uz labu spēli. No sirds dziļumiem pateicos māsai, pretiniecēm un atbalstītājiem tribīnēs par uzmundrinājumiem un sapratni.”

Venusa Viljamsa tikmēr uzslavējusi savu māsu par centieniem doties kortā, atklājot, ka viņa slikti jutusies jau vairākas dienas.

Pirms tam turnīra vienspēļu sacensībās Serēna Viljamsa netika tālāk par trešo kārtu, kur zaudēja Alizē Kornē no Francijas. Šajā pašā turnīra posmā izstājās arī Venusa Viljamsa.

Serēna Viljamsa ar nopietnām veselības problēmām saskārusies arī iepriekš. Tā, piemēram, 2010.gada vasarā viņai bija nepieciešama ārkārtas operācija, lai novērstu asins recekli plaušās. Piedzīvoto plaušu emboliju viņa nodēvējusi par bīstamāko brīdi viņas dzīvē, bet sacensībās amerikāniete atgriezās vien pēc gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

Draugiem Facebook Twitter Google+