×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. februāris, 2017
Drukāt

Serģis gandarīts: MXGP posms Latvijā notiks arī nākamos trīs gadus

Senie cīņu biedri Kristers Serģis (pa labi) un Artis Rasmanis otrdien satikās Saeimā.Senie cīņu biedri Kristers Serģis (pa labi) un Artis Rasmanis otrdien satikās Saeimā.

Pasaules čempionāta posms MXGP un MX2 klasē Latvijā risināsies arī nākamos trīs gadus, otrdien Saeimas budžeta un finanšu komitejas un Sporta apakškomisijas kopīgajā sēdē sacīja sacensību organizators Kristers Serģis.

Serģis piedalījās sēdē, kurā tika skatīti jautājumi par starptautisku sporta pasākumu ietekmi uz Latvijas ekonomisku un valsts budžetu. Pasaules čempionāta posms motokrosā jau 17 gadus ir viens no gada nozīmīgākajiem notikumiem Latvijas sportā un pēdējos gados mačus rīko motosporta leģenda Kristers Serģis, kurš norādīja, ka panākta vienošanās ar “Youthstream” par posma norisi Ķegumā arī no 2018. – 2020. gadam.

“Konceptuāli viņi ir piekrituši un tas ir ļoti svarīgi, jo arvien kalendārā iekšā nāk jaunas valstis. Agrāk sezonā bija 12 posmi, tagad ir 19. Citas valstis grib rīkot pat divus posmus. Lietuva, Igaunija, Somija mūs apskauž, jo viņiem tādi mači nekad nav bijuši, turklāt mums ir top līmeņa sportisti – Pauls Jonass un arī Kārlis Sabulis,” Serģis sarunā ar “LA” sacīja, ka konkurence par tiesībām rīkot sacensības arvien pieaug. “Piemēram, Katara katru gadu rīko posmu, lai gan skatītāji nenāk par spīti tam, ka ieeja ir bez maksas. Tas viņiem ir valsts prestižs. TV apraide, marketings arvien aug. Tāpēc prieks, ka panācām vienošanos. Svarīgi noturēt, jo izkrītot no aprites tur uzreiz kāds būs vietā.”

Ķegumā pasaules spēcīgākie solo motokrosa braucēji sacentīsies 7. maijā.

Šogad licences maksājums, ko sedza valsts, bija 340 tūkstoši eiro, pirms tam 330 un 320 tūkstoši. Pašlaik par konkrētām summām nākamajā līgumā neesot panākta vienošanās, bet Serģis domā, ka maksājums paliks līdzīgs kā līdz šim.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+