Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. augusts, 2014
Drukāt

Seriāla “Soprano ģimene” veidotājs: Tonijs Soprano nenomira

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Mafijas boss Tonijs Soprano nenomira amerikāņu televīzijas seriāla “The Sopranos” (“Soprano ģimene”) pēdējā sezonā, trešdien atklāja seriāla veidotājs.

Seriāla pēdējā sērija tika demonstrēta 2007. gadā. Tā negaidīti apraujas, kad Soprano ģimene pusdieno kādā Ņūdžersijas ēstuvē. Sērija beidzās ļoti pēkšņi, un daudzi skatītāji domāja, ka sabojājies televizors.

Līdz pat šim brīdim nav zināms, kas patiesībā notika ar seriāla galvenajiem varoņiem.

Taču teleseriāla veidotājs Deivids Čeiss intervijā vietnei “Vox.com” atklāja būtisku faktu – Tonijs Soprano nav miris.

Intervētājs vairākkārt jautāja, kas noticis ar skatītāju iemīļoto varoni. Lai arī tincināšana Čeisu sadusmoja, viņš tomēr atbildēja uz jautājumu, vai mafijas seriāla galvenais varonis ir miris.

“Nē,” teica Čeiss. “Nē, viņš nav miris.”

Seriāla veidotāja atbilde pieļauj iespēju, ka nākotnē varētu uzņemt “Soprano ģimenes” turpinājumu. Taču tas ir maz ticams, jo galvenās lomas tēlotājs Džeimss Gandolfīni nomira pagājušā gada jūnijā. Viņš bija 51 gadu vecs.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+