×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Seriāla “The Shield” aktieri notiesā par sievas slepkavību

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu asa sižeta seriāla “The Shield” aktieris Maikls Džeiss otrdien notiesāts par sievas nogalināšanu.

Zvērinātie pieņēma lēmumu apmēram trīs stundu laikā. Spriedumu nolasīs 10. jūnijā.

Maksimālais sods, ko aktierim varētu piespriest par sievas slepkavību, ir 40 gadi cietumā.

Prokurore Tanaza Mokajefa sacīja, ka 53 gadus vecais Džeiss esot bijis “apsēsts” ar savu sievu, kura vēlējās no viņa šķirties. Aktieris bija apsūdzējis sievu neuzticībā.

Džeisa advokāti atzina, ka aktieris 2014. gadā esot divas reizes iešāvis sievai mugurā un vienu reizi kājā, taču esot to darījis emociju uzplūdā un bez iepriekšēja nodoma.

Slepkavības laikā mājā Losandželosā atradās pāra mazgadīgie bērni. Džeisa desmit gadus vecais dēls liecināja, ka tēvs esot izvilcis sievieti gaitenī, kur viņa nokritusi uz grīdas.

“Tad man tētis teica: “Ja jau tev tik ļoti patīk skriet, tad skrien uz debesīm.” Tad viņš viņu nošāva,” zvērinātajiem teica puika.

Tiesā tika demonstrēts policijas videoieraksts. Džeiss tajā saka, ka viņam rokās esot bijis ierocis, kad sieva ar dēliem atgriezusies mājās no beisbola spēles. Aktieris atzina, ka esot bijis piedzēries, taču gribējis “tikai iešaut viņai kājā”, nevis nogalināt sievieti.

2008. gadā tika pārtraukta policijas seriāla “The Shield” uzņemšana. Pēc tam Džeisam sākās finansiālas grūtības.

Džeiss spēlējis nelielas lomas tādās slavenās filmās kā “Forrest Gump” (“Forests Gamps”) un “Planet of the Apes” (“Pērtiķu planēta”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+