Uncategorized

Seriāli 0

LTV 1 “Neprāta cena” 


28. sērija. Silvija ir neziņā par savām jūtām attiecībā uz Vadimu. Vadims atzīstas savai meitai, ka ir iemīlējies Silvijā. Leons un Līga saprot, ka abiem ir daudz kopīga. Vadims uzaicina Silviju pie sevis uz mājām, un Silvija piekrīt. Helēna dodas kopā ar draugu garākā ceļojumā. Līga ierauga, kā Anna un Roberts skūpstās.

29. sērija. Līga nolemj cīnīties par Robertu un neatstāt viņu vairs ar Annu divatā. Mildas dēls Jānis ir piedzēries un, prasīdams naudu, nodara pāri savai mātei. Leons mēģina pierunāt Mildu ievietot dēlu ārstēšanas iestādē. Ivo pasaka Robertam, ka gatavojas precēties ar Annu.

30. sērija. Roberts pārmet Annai, ka viņa uztur attiecības vienlaicīgi ar diviem vīriešiem – gan Robertu, gan Ivo. Līga mēģina neatstāt savu vīru un Annu ne brīdi divatā. Roberts sadusmojas par Līgas rīcību. Anna un Līga atklāti pasaka viena otrai, ko domā. Vadims izstāsta Leonam, ka ir iemīlējies Silvijā. Ivo ir kazino nospēlējis māju un atzīstas Leonam, ka viņam ir milzīgi parādi, vienīgais glābiņš ir Anna un viņas nauda. Anna to dzird.

 

“Agata Kristi. Erkils Puaro”

“Trešā meitene”. Pie Puaro pēc palīdzības vēršas kāda bagāta īpašuma mantiniece Norma, lūdzot viņu glābt. Meitenei šķiet, ka viņa ir kādu nogalinājusi. Drīz pēc tam Normas auklīte atrasta mirusi.

 

“Surikatu raibā dzīve”

52. sērija. Mailss no Komandosu bara tika izraidīts, bet nu atkal ir atgriezies. Zorro radio kakla saite atrodas kokā. Tas ir viss, kas atlicis no Sunītes brāļa. Arī Ūsaiņu ģimenē valda liels satraukums, jo naktī alā ielīdusi odze. Sunīte metās slepkavai virsū. Čūskas kodiens galvā var būt nāvējošs, kā jau atgadījās ar viņas māti Puķi. Paiet vairākas dienas, Sunīte tomēr ir spējusi izdzīvot, pierādot, ka ir īsta cīnītāja!

 

LTV7

“Pokers ar Pīķa dāmu”

36. sērija. Privātdetektīvi kopā ar policijas izmeklētāju Lombardi izliek lamatas dārglietu zaglim un slepkavam. Veicot slepeno izmeklēšanu, Zoji un Dens tiek nostādīti izvēles priekšā – precēties vai mirt.

 

“Tiesnese”

13. sērija. Izlaiduma klases audzēkne Žanna izdara pašnāvību, izlecot pa sava dzīvokļa logu. Uz apsūdzēto sola sēž literatūras skolotāja Anželika Voitova. Viņas izturēšanās novedusi meiteni līdz pašnāvībai.

14. sērija. Anna Sergejevna Ļutajeva apsūdz savu znotu Barsukovski, ka viņas prombūtnes laikā tas nogalinājis, izmetot pa logu, viņas kaķus, jo tie traucējuši gulēt.

16. sērija. Tiesas sēdē tiek izskatīts izvarošanas gadījums. Negaidot pieceļas cietušās tēvs un paziņo, ka apsūdzētais nav vainīgs. Apsūdzēto atbrīvo, taču, ejot laukā no tiesas nama, viņu nošauj vīrietis, kurš gaidījis uz kāpnēm.

 

“Spiegu spēles”

23., 24. sērija. Bijušā izlūka Matvejeva mierīgo dzīvi pārtrauc kolēģa zvans. Oļegs Uraļskis brīdina viņu par briesmām un paziņo, ka tiek nogalināti cilvēki, kas saistīti ar operāciju “Gambīts”. Iespējams, nākamais upuris būs Uraļskis.

 

LNT

“Anna un mīlestība”

2. sērija. Tik sarūgtināta ir Anna, uzzinot, ka pašas ar talantu apdalītā māsa Katja ieguvusi viņas sapņu darbu reklāmas aģentūrā “Broda un Broda”. Katja ieguvusi kāroto darbu, nozogot Annas ideju. Nu Katjai jāizdomā, kā arī turpmāk piedāvāt idejas Jonasam, lai jauno darbu nezaudētu.

3. sērija. Annai rodas ideja, kā Katjas nekaunīgā krāpšana galu galā varētu viņai palīdzēt. Viņa sola māsai palīdzēt ar idejām, ja tā sagādās viņai darbu aģentūrā. Katja parūpējas, lai aģentūrā atbrīvotos kurjera vieta.

4. sērija. Jonass uztic abām māsām atbildēt par slepeno fotosesiju. Fotosesijas laikā Katja pati kļūst par modeli, jo īstā, lai arī bija jau sarunāta, cik gan dīvaini, neieradās! Meitenei izdodas atstāt iespaidu uz Jonasu.

5. sērija. Anna uzzina, ka par spīti visām pūlēm vienalga paliks tikai kurjere. Vīlusies Anna nejauši iznīcina ļoti svarīgus dokumentus. Tomēr Anna vēl mēģina glābt, kas glābjams. Katja spēlējas ar vīriešiem – lai arī viņa izdarījusi visu, lai iekarotu Jonasu, meitene turpina attiecības arī ar Larsu.

 

“Tu būsi mana”

109. sērija. Valentīna un Hosē Migels skūpstās – viņš saka, ka vienīgais, kas viņam rūp, ir Valentīnas mīlestība. Valentīna arī pasaka, ka ģimene viņai ir pirmā vietā un ka Hosē Migelam uz visiem laikiem jādodas projām. Orasio cenšas satikt Gabrielu, taču Isabela saka, ka viņa nevēlas to redzēt.

110. sērija. Leonora pieķer Ivanu, kura cenšas pavedināt Rosendo. Valentīna pasaka Hosē Migelam, ka, neskatoties uz to, ka viņa ir pārtraukusi abu attiecības, viņa tomēr vēlētos turpināt abu draudzību. Hosē Migels atzīstas, ka viņam ir skumji noskatīties, ka viņa viņam vairs neuzticas, un tas viss – Ivanas dēļ.

111. sērija. Amparo pasaka Felipem, ka pilsētā ieradīsies tiesnesis un tas būs brīdis, kad viņš varēs apprecēties ar Sandru. Valentīna lūdz piedošanu Hosē Migelam, ka šaubījusies par viņu. Hosē Migels arī pasaka, ka aizvedis Valentīnu pie Arsēlijas, lai viņa uzzinātu patiesību.

112. sērija. Alonso pasaka Leonelai, ka zina, ka viņa netic visam, ko stāsta, taču viņš pierādīs, ka jau ir sapratis, ko nozīmē būt tēvam un rūpēties par bērnu. Hosē Migels pasaka Sabino, ka nupat atlaida Rosendo un ka priekšstrādnieka vieta ir atvēlēta viņam.

113. sērija. Ivana mēģina pārliecināt Valentīnu un Hosē Migelu, ka viņa ir stāvoklī – viņa arī parāda analīžu rezultātus. Valentīna iecērt Hosē Migelam pļauku. Viņš lūdz, lai Valentīna uzklausa ne tikai Ivanu, bet arī viņu, un dusmās prasa Ivanai, ko viņa grib. Viņa atzīstas, ka vēlas apprecēties, jo vēlas, lai bērnam būtu ģimene. Hosē Migels pasaka, ka nekad neprecēsies ar Ivanu, jo viņš mīl Valentīnu. Sandrai un Moisesam Felipe pasaka, ka jau drīz ar Enriketu viss būs kārtībā. Hosē Migels dusmās pārmet mātei, ka viņa nav pateikusi, ka Ivana apgalvo, ka gaida bērnu.

 

“Viss notiek uz labu”

136. sērija. Šuriks uzskata, ka sen pazudušās Ļizas meklējumi atņem dvīņiem mātes rūpes. Artjoms apvainojas uz Svetu, jo viņa slēpusi viņa slimības patieso diagnozi. Tamāra aicina Ļevu strādāt viņas klīnikā un piedāvā nodaļas vadītāja vietu. Žeņa atzīstas Marusjai, ka nav pārtraukusi meklēt Ļizu. Sveta atzīstas Sofijai, ka mīl Artjomu un nekad viņu nepametīs.

137. sērija. Artjoms saprot, ka viņam draud invaliditāte. Viņš grimst depresijā. Ļera uzzina, ka Petrs ir pierakstījies pie ārsta, un nodomā, ka viņš ir smagi slims. Žeņa izstāsta Mišam par konfliktu ar Šuriku. Miša iesaka Žeņai izklikties, ka viņa ir pārtraukusi meklēt meitu. Ļeva pieņem Tamāras piedāvājumu strādāt viņas klīnikā.

138. sērija. Sofija ir priecīga, ka dēls ir atbraucis, taču nespēj piedot viņa rīcību pagātnē. Marusja un Žeņa mēģina uztaisīt leļļu mehānismus. Vadims pasaka Žeņai, ka atradusies meitenīte – viņa ir ļoti līdzīga Ļizai. Makss dodas uz slimnīcu apciemot dēlu. Arī Artjoms nespēj piedod tēva nodevību. Ciemos pie Olgas ierodas viņas jaunais paziņa Lanskis. Viņš lūdz Olgas atsauksmi par viņa jauno grāmatu. Artjoms nevēlas kļūt par nastu Svetai, tāpēc piedāvā abu attiecības pārtraukt.

139. sērija. Šuriks ir priecīgs, ka Žeņa ir izsāpējusi Ļizas pazušanu un nu atgriežas pie dēliem. Tamāra nespēj saprast Mišas ledaino attieksmi un apvaino viņu neuzticībā. Stepans aizved Marusju uz izmeklēšanu. Marusja atsakās ārstēties pie Ļevas. Ļeva Marusjai pasaka, ka viņai būs cits ārsts. Makss lielās Artjomam, ka, spēlēdams saksofonu, ir nopelnījis kaudzi naudas. Artjoms saprot, ka tēvs melo.

140. sērija. Žeņa tik ļoti steidzas uz tikšanos, ka atstāj bērnus vienus. Tamāra un Miša pēc strīda salabst. Artjoms strīdas ar Svetu un noved viņu līdz asarām. Sofija nav apmierināta ar mazdēla izturēšanos. Žeņa un Miša tiekas ar cilvēku, kurš atvedis sen pazudušās meitenītes fotogrāfiju. Taču fotogrāfijā redzamā meitene nav Ļiza. Ierodas auklīte, kura redz, ka dvīņi atstāti bez uzmanības. Viņa tūlīt pat no darba atsauc Šuriku.

141. sērija. Miša atzīstas Ļevam, ka turpina meklēt Ļizu vien Žeņas dēļ. Psihologs palīdz Žeņai noticēt, ka viņa ir laba māte. Artjoms izstāsta Marusjai, ka Makss ir atgriezies.

142. sērija. Karpovs iesaka Petram pārāk neaizrauties ar tabletēm. Neskatoties uz strīdu, Sveta turpina raizēties par Artjomu un lūdz, lai Miša viņu apciemo. Olgai ir žēl meitas. Žeņa dodas uz kārtējo vizīti pie psihologa. Viņš iesaka pārtraukt Ļizas meklējumus. Lanskis dodas ciemos pie Olgas. Viņš interesējas par viņas pēdējo romānu un piedāvā to izdot citā izdevniecībā.

143. sērija. Žeņa atzīstas Šurikam, ka viņai nav viegli atteikties no Ļizas meklējumiem. Sofija redz, ka Artjoms ir šausmīgā emocionālā stāvoklī. Šuriks nepiekrīt Tatjanas piedāvājumam kopīgi izveidot kafejnīcu tīklu. Miša pārdzīvo, ka viņam vairs nav iemesla tikties ar Žeņu.

144. sērija. Vadimu izsauc uz nakts dežūru. Žeņa piedāvā Marusjai Jauno gadu sagaidīt kopā. Makss aizved Artjomu pie Ļevas, lai samierinātu dēlu ar Svetu. Viņa plāns norisinās veiksmīgi, un abi salabst. Pašā pēdējā mirklī pie Ļevas ierodas arī Žeņa, Šuriks un Marusja.

145. sērija. Miša cenšas pārliecināt Žeņu nepārtraukt Ļizas meklējumus, taču Žeņa ir kategoriski nolēmusi to nedarīt. Makss lūdz Marusjai piedošanu un atzīstas, ka viņa ir viņa dzīves mīlestība. Stepans saprot, ka Tatjana mīl citu. Petrs un Ļera izbauda kārtējo kaisles nakti, taču vienas tabletes vietā Petrs izdzer vairākas un zaudē samaņu.

 

“Losandželosas policisti 2”

4. sērija. Ir nogalināta apmēram 20 gadus veca afroamerikāniete, un uz notikuma vietu ierodas arī Semijs Braijants. Ādamsa dodas pie nogalinātās meitenes vecākiem un uzzina, ka Nikola tikusies ar kādu futbolistu un bijusi stāvoklī.

 

“Intrigante 3”

19. sērija. Dženija izmanto situāciju, ka Serēna ir projām, un ir palikusi pa nakti pie Neita. Blēra ir saaicinājusi uz vēlām brokastīm veselu baru Manhetenas iekārojamāko vecpuišu, lai parādītu, ka Čaks ir aizmirsts. Taču neviens neierodas, un Blēra savas dusmas izgāž pār Dorotas galvu. Atklājas Viljama patiesie nodomi.

 

“Mentālists 2”

15. sērija. Ir nogalināts prominents un vienlaicīgi arī augstprātīgs vīrs, un viņa slepkavības izmeklēšana ir Patrika Džeina un pārējās komandas kārtējais darbiņš.

 

“Mīlestības vārdā”

137. sērija. No citas pilsētas ciemos ieradusies Emiljano bijusī draudzene Anamara. Lusa un Rafaels sastrīdas. Romina apciemo Kamilu un pārsteidz māti ar paziņojumu, ka nolēmusi jaundzimušo nosaukt par Bernardo – Kamilas tēvam par godu.

138. sērija. Tiesnesis izsauc Kristovalu uz liecinieku krēsla. Euhenio ievēro, ka Hermans nedara itin neko, lai savu klientu aizstāvētu. Paloma ir ļoti vīlusies Kristovalā un paziņo, ka vairs nevēloties viņu redzēt. Kristovals atbrīvo Hermanu no advokāta pienākumu pildīšanas, turpmāk viņu pārstāvēs Euhenio. Paloma pauž Karlotai neizpratni par to, kāpēc gan Makarena un Kristovals slēpa no visiem savas attiecības.

 

TV3

“Makleoda meitas 8”

208. sērija. Stīvija dodas uz lidostu pakaļ mīļotajam vīrietim. Kad abi brauc atpakaļ, stiprā vējā nolūzis koks aizšķērso ceļu. Stīvija izkāpj no mašīnas, virs galvas atskan krakšķis, un lejā gāžas milzīgs zars.

209. sērija. Aleksa bērēs Stīvija zvēr nekad viņu neaizmirst. Zvēresta iespaidā viņa ar dēlēnu pārceļas no Droveras uz Kilarniju. Apņemšanās turpināt Aleksa iesākto apdraud Kilarnijas nākotni.

210. sērija. Gangelanā no Eiropas ierodas Džeza Makleoda. Pēc izkāpšanas no autobusa viņa iepazīstas ar Benu. Greisa ir pārliecināta, ka Džeza atbraukusi, savtīgu mērķu vadīta, negribot māsas tomēr satuvinās.

211. sērija. Greisa, Tailere un mācītājs Dens gatavo laukumu labdarības futbola mačam. Valdība ir izlēmusi būvēt dambi pār Remzijas upi, atstājot Droveru un vairākas citas fermas bez ūdens. Greisa pierunā Džezu pasākumā uzstāties ar runu pret aizsprosta būvniecību, taču zemes īpašniece Terija Bārkere, kam dambis būtu ļoti izdevīgs, uzrok kompromitējošus faktus un šantažē Džezu.

212. sērija. Negaidīti ierodas Taileres māte Džeina, un Tailere pret viņu izturas ārkārtīgi nosodoši. Problēmas ar vecākiem ir arī Frenka meitiņai Lilijai, kam apnicis nemitīgi pārcelties no mājas uz māju. Viņa vēlas dzīvot pie mātes, taču Frenks ir noskaņots ļoti kategoriski. Stīvija raizējas par to, ka Ksanders nesmaida. Pirmo smaidu puisēns veltī Moirai Stīvijas prombūtnē, un visi izlemj to noklusēt.

“Lēna, mana mūža mīlestība”

11. sērija. Dāvids apzinās, ka ir iemīlējies Lēnā. Viņš atrod autostāvvietas apsargu, kas dežurējis naktī, kad Jūlija gāja bojā. Dāvidam rodas nelāga nojauta, ka šajā lietā kaut kas nav kārtībā. Lai nedomātu par Lēnu, Dāvids satiekas ar Vanesu. Tomēr abi nenojauš, ka Rafaels licis Vanesu izsekot.

12. sērija. Lēna viņu pavada pie apsarga Cellera, kuru Dāvids vēlas iztaujāt par mātes nāvi. Dāvidu ieraugot, Cellers bēg. Rafaels parāda Vanesai detektīva uzņemtās fotogrāfijas un pieprasa paskaidrojumu. Gabija ierodas slimnīcā uz izmeklēšanu, Franks viņai seko un satiek savu ģimeni.

13. sērija. Tonijs nespēj izturēt šķiršanos no Lēnas un lūdz pēdējo iespēju. Lēna ar smagu sirdi uzteic darbu pilī. Nākamajā dienā viņa vēlas atvadīties no Amēlijas, bet grāfiene jūtas ļoti slikti. Dāvids Vanesai “iedod kurvīti” un paziņo, ka mīl citu. Miha nojauš, ka Gabija gaida Franka bērnu.

14. sērija. Vanesa viltīgi gādā, lai Lēna pārprastu viņas attiecības ar Dāvidu. Lēna ir vīlusies un nolemj dot Tonijam otru iespēju. Dāvidam jārīkojas, ja viņš negrib Lēnu zaudēt. Gabija Miham nenoliedz, ka Franks ir viņas bērna tēvs.

15. sērija. Tonijs Dāvidam apgalvo, ka atkal ir kopā ar Lēnu. Franks pārbijies saprot, ka Cellers zina par tās nakts notikumiem, turklāt viņam ir novērošanas kameru ieraksts. Medikamentu iespaidā Amēlija runā par savu lielo mīlestību Frici. Rafaels to izmanto, lai pārliecinātu Dāvidu, ka Amēlija ir zaudējusi saprātu.

16. sērija. Vanesa izdomā plānu, lai parādītu Dāvidam, kāda vara viņai ir pār Dāvidu un viņa dzīvi. Lēnai ir grūti atklāt Tonijam, ka viņa mīl citu. Amēlija ļoti baidās, ka nonāks veco ļaužu pansionātā, tāpēc vājumā vaino šoku par Friča nāvi. Miha kopā ar Gabiju dodas patruļā, un Gabijai kļūst slikti.

17. sērija. Pilī Vanesa un Rafaels svin saderināšanos. Dāvids ir šokā, ka tēva nākamā sieva ir viņa bijusī mīļākā. Rafaelu moka sirdsapziņa, un viņš Vanesai aizliedz dot mātei opiātus. Pēkšņi Cellers piekrīt sniegt Dāvidam informāciju par viņa mātes nāves apstākļiem, tomēr Dāvids piedzīvo nejauku pārsteigumu.

18. sērija. Lēna redz, ka Franks arestē Dāvidu, jo Cellers ziņojis policijai, ka Dāvids viņu neliek mierā. Dāvidam nakts jāpavada kamerā, lai Cellers varētu pazust no Vācijas. Pia rūpējas par Gabiju. Franks krīt panikā, un pat Gabijai situācija ir neizturama. Rafaels pieķer Vanesu dodam Amēlijai opiātus.

19. sērija. Dāvids izkļūst no apcietinājuma. Izpalīdzīgā Pia Gabiju ielūdz pie sevis uz vakariņām. Franks mēģina nepieļaut tik absurdu situāciju un liek Gabijai strādāt virsstundas. Tonijs atzīst, ka nav bijis pareizi liegt Lēnai satikt Luku.

20. sērija. Lēna redz, ka Vanesa skūpsta Dāvidu, bet neredz, kā Dāvids Vanesu atraida. Gabiju iecirknī sašauj narkomāns, un viņa nonāk slimnīcā. Franks aiz bēdām nezina, kur dēties, un izmisumā zvēr no šī brīža vienmēr būt pie Gabijas un bērna.

 

“Mantojuma lāsts”

105. sērija. Paula mēģina atrast darbu, tomēr viņai visi atsaka, tiklīdz uzzina, ka viņa ir stāvoklī. Tikmēr rančo Hosē noņem Emīlio pirkstu nospiedumus, lai pārliecinātos, vai viņš patiešām ir Emīlio del Monte. Lūkass noorganizē Paulas un Huljetas satikšanos. Pedro turpina aplidot Bertu.

106. sērija. Estebans Hosē pārmet to, ka viņš noklusējis Paulas grūtniecību. Tā kā Gvadalupe un Gaspars šo sarunu dzird, arī viņi uzzina, ka Huanam būs bērns. Sofija, neklausot Paulas aizliegumam, piezvana Huanam un paziņo, ka viņas meita ir slimnīcā. Huans nekavējoties dodas uz galvaspilsētu. Galu galā Paula ir spiesta atklāt vīrietim patiesību.

107. sērija. Migelam rodas aizdomas par zālēm, tāpēc viņš aizved tabletes uz laboratoriju pārbaudei. Konsuēlas izturēšanās šokē ģimeni. Huans apsola Paulai, ka viņu bērniņam nekad nekā netrūks. Hosē izmanto situāciju, kad rančo neviena nav, un nolaupa Emīlio un Adelu.

108. sērija. Hosē izdodas paslēpt Emīlio un Adelu. Par nolaupīšanu uzzina arī brāļi, un Hosē nekavējoties organizē meklēšanu. Pārējie brāļi nesaprot, kāpēc viņš izrāda tik lielu interesi par vienkāršu rančo strādnieku, tāpēc viņš paziņo, ka Pablo ir viņa tēvs. Hosē saprot, ka patiesībā Huans ir vienīgais īstais Emīlio del Montes dēls. Tāpēc viņš piedraud Modesto un aizliedz viņam atklāt Huanam patiesību.

109. sērija. Redzot Huanu un Paulu kopā, Modesto izlemj atklāt Huanam patiesību par viņa izcelšanos. Huanu šī ziņa šokē. Gaspars kārtējo reizi piekauj Gvadalupi, bet šoreiz iejaucas Huans, kas brālim pamatīgi sadod. Migels saņem atbildi no laboratorijas. Atklājas, ka Načo dotās zāles ir arsēns un ka viņi visu laiku meitu ir indējuši.

 

“Slēgtā skola”

6. sērija. Vienā no tumšajām pazemes istabām draugi atrod vecu filmiņu ar šausminošu ierakstu. Viktors arvien vairāk laika pavada kopā ar Mariju. Jeļena grib atbrīvoties no sāncenses. Marija uzzina, ka Jeļenai ir romāns ar fizkultūras skolotāju Pāvelu. Tajā pašā laikā pie ezera atrod sakropļotu cilvēka līķi…

7. sērija. Bērni skolā atklāj slepenu ieeju pazemē. Dušas telpā Viku mēģina nogalināt. Dašai ir arvien grūtāk noslēpt savas jūtas pret Andreju. Jeļena ir greizsirdīga uz mazāko klašu skolotāju Annu un uzstāj, lai viņu atlaiž. Marija uzzina par Gaļinas slimību. Viktors pārtrauc attiecības ar Jeļenu…

8. sērija. Daša, Vika, Artjoms un Romāns pazemē atrod Ivana Saveljeviča līķi un pirms vairākiem gadiem pazudušo bāreņu mirstīgās atliekas. Skolā ierodas Maksima tēvs, biznesmenis Pjotrs Morozovs. Vika atzīstas Dašai, ka ir iemīlējusies Maksimā. Daša izrunājas ar Andreju.

9. sērija. Viktors Marijas dēļ ir zaudējis galvu. Andrejs un Daša nespēj pretoties savām jūtām. Maksims aiziet no skolas. Roma un Tjoma iet uz mežu, lai aizmirstos. Nadja aizbēg, lai izārstētu ievainoto Rūķi. Vakarā, balles laikā, noskaidrojas, ka mežā atrasts skolēna līķis…

10. sērija. Viktors noskaidro skolēna nāves iemeslu. Skolēnu istabās atrod narkotikas. Skolēni nokāpj pazemē un atklāj, ka Saveljeviča un bāreņu līķi ir pazuduši. Lai palīdzētu Maksimam, Marija pastrādā noziegumu. Tikšanās laikā ar sakarnieku Volodju notiek briesmīgs pārsteigums.

 

“CSI Ņujorka 7”

149. sērija. Centrālparkā atrod sievietes līķi un slepkavības ieroci. Atklājas, ka šī pati piekautā un nošautā sieviete pirms piecpadsmit gadiem piesavinājusies Kārvera māsas identitāti.

 

“CSI Maiami 10”

215. sērija. Izmeklētāji ierodas privātā viesnīcas namiņā, kur uziet nežēlīgi noslepkavotu vīrieti. Mirušais bijis profesionāls žigolo, kurš uzpircis viesnīcas menedžeri un viņa meitu. Iemesls pastrādāt slepkavību bijis gan sāncenšiem, gan bīstamām mājsaimniecēm.

 

“Mahinatori”

2. sērija. Krāpnieks un dokumentu viltotājs Nīls Kefrijs izbēg no cietuma. Kad krāpnieku iesēdina atpakaļ cietumā, viņam FIB aģentam Pīteram Bērkam ir kāds interesants piedāvājums – atbrīvošana no cietuma apmaiņā pret darbu FIB labā.

 

 

LA.lv