×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
4. augusts, 2017
Drukāt

Seriālu cienīgas kaislības Siguldā: atraidīts mīlnieks atriebjas iecerētajai (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Ilustratīvs foto

Siguldā kāds stipri piedzēries vīrietis pamatīgi atriebies savai bijušajai draudzenei, nodarot viņai miesas bojājumus un sadauzot viņas automašīnu, informēja Valsts policijā (VP).

VP saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš izrēķinājies ar savu bijušo draudzeni. 31. jūlijā Siguldā viņš sadauzījis draudzenes mašīnu, izsitot stiklu un sabojājot motora pārsegu. Vīrietis bijis tik dusmīgs, ka pie automašīnas vienas dienas laikā atgriezies divas reizes, bet nozieguma epizožu starplaikos slēpies no policijas.

Vēlāk stiprā alkohola reibumā viņš ieradies pie bijušās draudzenes un uzsācis strīdu. VP rīcībā esošā informācija liecina, ka strīda karstumā viņš dāmu pagrūdis malā, rāvis aiz matiem un nogrūdis zemē, kā rezultātā viņa guvusi nelielus miesas bojājumus.

Diemžēl ar to viss nav beidzies. Nākamajā dienā, 1. augustā, viņš ar akmeni izsitis savas bijušās draudzenes dzīvokļa logu. Pēc izsaukuma saņemšanas notikuma vietā ieradās Siguldas iecirkņa policisti. Pamanījis tuvojošos likumsargus, vīrietis, kurš tobrīd vēl atradās netālu no minētā dzīvokļa, metās bēgt. Vīrietis skrēja pāri laukam un dzelzceļam, līdz policisti viņu notvēra. Aizturēšanas brīdī viņš atradās 3,68 promiļu stiprā alkohola reibumā.

Karstasinīgais vīrietis dzimis 1987. gadā un iepriekš nav sodīts.

Saistībā ar notikušo sākotnēji tika uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Ņemot vērā, ka vīrietis cietušajai ir atlīdzinājis materiālos zaudējumus un abi izlīguši, sievietei vairāk nav pretenziju un kriminālprocess tiks izbeigts.

Tomēr viņam administratīvā kārtā nāksies atbildēt par miesas bojājumu nodarīšanu. Lai noteiktu sievietes gūto miesas bojājumu smaguma pakāpi, ir nozīmēta ekspertīze.

Šobrīd 1987. gadā dzimušais vīrietis ir devies uz ārvalstīm labākas dzīves meklējumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja viņš mēģinās pierādīt savu pārākumu tādā garā arī ārzemēs, diez vai tik viegli tiks sveikā. Ņāksies piedalīties sacensībās par kameras dominantā tēviņa godu kādā no turienes labošanas darbu iestādēm.

Draugiem Facebook Twitter Google+