Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
29. janvāris, 2015
Drukāt

Šerila palīdzēs jauniešiem

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Britu dziedātāja Šerila Fernandesa Versīni ziedojusi divus miljonus mārciņu sliktos apstākļos dzīvojošu jauniešu atbalsta centra izveidei, raksta Britānijas mediji.

Centrs atradīsies mākslinieces dzimtajā pilsētā Ņūkāstlā, un tajā pēc palīdzības varēs vērsties bērni un jaunieši, kuri dzīvo uz ielas, kuri cīnās ar dažādām atkarībām vai kuriem ir garīgas slimības. “Tik daudzi jauni cilvēki iznieko savas dzīves tikai tāpēc, ka viņiem nav bijs neviens, pie kā vērsties pēc padoma. Arī mana dzīve varēja izvērsties citādi. Es gribu palīdzēt jauniem cilvēkiem, kuriem šķiet, ka sapņi nav sasniedzami,” sacījusi Fernandesa Versīni.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+