×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
31. maijs, 2016
Drukāt

Sers Stīvs Stīvensons, “Agata Mistērija. Sekojot dimantam” (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Agata Mistērija” ir aizraujoša, izklaidējoša un izglītojoša grāmatu sērija – detektīvs bērniem no 8 gadu vecuma.

Agata Mistērija ir 12 gadus veca meitene, viņai ir apbrīnojama atmiņa un viņa vēlas kļūt par detektīvromānu rakstnieci. Kopā ar brālēnu Leriju, kurš studē slavenajā detektīvu skolā Eye International, izseko un atklāj lietas un notikumus viscaur pasaulē – te pazudušu dimantu Amsterdamas ieliņās un Ņujorkā, te Ēģiptes plāksnes zādzību un Bengālijas pērles pazušanu, te slepkavību Parīzē pie Eifeļa torņa, te zādzība pie Niagaras ūdenskrituma, te pazudušais Dodža kronis Venēcijas karnevāla laikā, te kāda intriga Holivudā.

No kāda bagāta izsoļu nama nozagts dimants. Agatu un Leriju sagaida liels izaicinājums – viņiem jādodas uz Amsterdamu un jāatklāj zaglis, kurš uzlauzis visdrošāko bruņu koferīti un dimanta vietā atstājis parastu akmeni.

Amsterdama jaunos detektīvus sagaida visā savā krāšņumā – ar liesmojošu krāsu tulpēm puķudobēs, kuģīšu un laivu plūsmu kanālos un velosipēdistiem. Tur dzīvo arī nenogurdināmā un vienmēr aktīvā vecmāmiņa Jubileja, pati labākā hidroinženiere, kas piepalīdzēs jauniešiem atklāt pusmiljons mārciņu vērto noziegumu.
Grāmata tulkota jau 23 valodās!

No itāļu valodas grāmatu tulkojusi Līva Sniķe.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. lieliska grāmata

  2. Edvards Varpsalietis Atbildēt

    Laba grāmata

Draugiem Facebook Twitter Google+