×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
26. aprīlis, 2012
Drukāt

Šēru sarūgtinājusi viņai dāvināto Adelaidas atslēgu izsolīšana “eBay”

sera

ASV popzvaigzni Šēru sarūgtinājusi viņai savulaik uzdāvināto Austrālijas dienvidu pilsētas Adelaidas atslēgu nonākšana izsoļu vietnē “eBay” un viņa centīsies noskaidrot, kāpēc tā noticis, teikts popzvaigznes “Twitter” kontā.

Adelaidas atslēgas tika izsolītas ceturtdien par 95 900 ASV dolāru (51 115 latiem).

Jau ziņots, ka atslēgas un tās piemiņas plāksni izsolē izlika lietotājs “Authentic_Cher”, kurš apgalvoja, ka ir mūziķes “personīgais preču nosūtītājs”, kurš pārdod viņas personīgās mantas.

Šis solis aizskāra Adelaidas amatpersonas, un pilsētas mērs Stīvens Jarvuds paziņoja, ka jūtas “ārkārtīgi vīlies”.

“Tam ir jābūt viņai ļoti mulsinoši, ka viņai tās ir jāpārdod naudas vajadzību dēļ,” pilsētas laikrakstam “Adelaide Advertiser” sacīja Jarvuds.

Šēra paziņojusi, ka ir neizpratnē par to, kā šīs atslēgas nokļuvušas pārdošanā “eBay”, un centīsies to noskaidrot.

Bijušais Adelaidas mērs Stīvs Kondūss, kurš savulaik pasniedz atslēgas Šērai, sacīja, ka tā bijusi balva par viņas uzstāšanos 1990.gada pirmās formulas (F-1) “Grand Prix” un to, ka viņa pasākumam “piešķīrusi lielu pievilcību”.

“Es esmu vīlies. Es būtu domājis, ka tādas pilsētas kā Adelaidas atslēgu iegūšana viņai ir kāda vērtība, taču tā acīmredzot nav, jo tad viņa negribētu no tām tikt vaļā,” sacīja Kondūss. “Ja viņa nevēlējās tās paturēt, viņai tās bija jāatdod atpakaļ pilsētai.”

65 gadus vecā Šēra savā karjerā ir saņēmusi gan “Oskara”, gan “Grammy” balvas, un viņas ieraksti pārdoti vairāk nekā 100 miljonos eksemplāru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+