×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
16. novembris, 2016
Drukāt

Seržanta sievasmātes jubileja Saeimas rezidencē (32)

Foto no facebook.comFoto no facebook.com

Deputāta Kārļa Seržanta meitas sociālajos tīklos publicētie foto no Saeimas Jūrmalas rezidencē notikušās privātās ballītes. Pats deputāts sākumā mēģināja apgalvot, ka "tas nav bijis mans pasākums, es tur neesmu bijis".

Lato Lapsa, Kristīne Bormane, pietiek.com, speciāli “LA”

Saeimas deputāts Kārlis Seržants pinas skaidrojumos par savu aizvadītās nedēļas nogalē Saeimas rezidencē Jūrmalā, Jūras ielā, sarīkoto vērienīgo privāto ballīti: vispirms viņš apgalvo, ka vispār neesot tur bijis, tad atbildību par svinību vietas izvēli mēģina novelt uz ballītes organizatoriem, līdz beidzot atzīstas, ka patiesībā pats apmaksājis telpu īri, kuras apmēru gan aizmirsis, jo rēķinu jau esot paguvis izmest.

“Tas nav bijis mans pasākums, es tur neesmu bijis,” tāda bija K. Seržanta pirmā atbilde uz jautājumu par pasākumu Saeimas Jūrmalas rezidencē, kur viņš redzams savas meitas sociālajā tīklā “Facebook” ievietotajos fotoattēlos (tagad viņa tos jau ir izdzēsusi). Viņa meita šo pasākumu bija aprakstījusi kā 12. novembrī notikušu “tēta un omītes apvienoto dzimšanas dienas pasākumu” (K. Seržants ir dzimis tieši šajā datumā).

Uz atgādinājumu, ka viņš šajā vietā redzams publiskotos fotoattēlos, deputāts sākotnēji smejoties atbildēja: “Tas ir manas sievasmātes 80 gadu svinību pasākums, bet to sarīkoja sievasmātes 50 skolēni, man ar to vispār nav nekāda sakara, tikai tas, ka es samaksāju oficiāli caur Saeimu.” Par Saeimas rezidences telpu īri esot vienojusies kāda sievasmātes skolniece, kas esot Saeimas darbiniece. “Pie viņas [sievasmātes] joprojām brauc regulāri ciemos kādas septiņas klases. Viņa ir leģendāra persona. Es šajā pasākumā biju tikai tik daudz, kā viņu aizvedu,” apgalvo K. Seržants.
Saeimas izpilddirektors Valdis Ziemelis gan sniedz citu informāciju: “Deputāts Kārlis Seržants izīrēja uz vienu dienu telpas.” Runāt par iespējamo telpu īri pats K. Seržants gan neesot nācis, to esot darījuši viņa sūtīti cilvēki, skaidroja izpilddirektors, piebilstot, ka informācija par sievasmātes jubilejas svinībām, pēc viņa domām, tomēr neesot patiesa. V. Ziemelis informē, ka Saeimas rezidences telpas izmantot ir tiesības pašam parlamentam, Baltijas asamblejai, kā arī īrēt Saeimas deputātiem, bet ne Saeimas darbiniekiem. Pēc šī skaidrojuma, taujāts, kā viņa sievasmātei izdevies iegūt šīs telpas savas jubilejas svinībām, ja reiz noteikumi to neparedz, K. Seržants skaidru atbildi tā arī nesniedza, vien secināja – “tātad nav iespējams”.

Deputāts arī sākotnēji atteicās atklāt, cik liels bija rēķins par Saeimas Jūrmalas rezidences īri, kā arī atteicās atsūtīt rēķina kopiju, jo esot to izmetis. “Vai tad es Krievijas vēstniecības telpas īrēju!?” neizpratni par šo interesi pauda K. Seržants, sarunu noslēdzot ar aicinājumu “ejiet jūs bekot!”.

Vēlāk gan deputāts par bekošanu bija pārdomājis un pats piezvanīja, lai pateiktu, ka samaksājis par diviem numuriņiem un par trim dienām, lai gan reāli izmantotas tikai foajē telpas un tikai četras stundas.


Visu rakstu lasiet “Latvijas Avīzes” 16. novembra numurā vai e-izdevumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (32)

 1. Vai Kārlīc neņirdza, kad pa avīzēm cūkāja Gunču vai Rabarberu Džo? Nu viņa kārta; tautas modrās acis un neliela, bet taisnīga atlīdzība izvilks dienasgaismā DA JEBKO!

 2. NODOKĻU MAKSĀTA'JS. Atbildēt

  tādus āmuru aunus ār””””ā no seimas!

 3. tādus āmuru aunus ār””””ā no seimas!

 4. SITAM VIRAM NAU NE KAUNA NE GODA KSD MELO ACIE SKATITIES .

 5. KUNGS!!!,HA-HA

 6. vai viņš tai laikā bija Ķīnā???? tautas kalps

 7. Hah!!!!! Sīkā pazīmējās un papiņas tagad sūdi! 😀 😀 😀

 8. Ko tur pārmest Kaprālim, ja ģenerāļi noteikuši tādu maksu par somu pirts izmantošanu? Samaksāja taču kas, “likumā” noteikts… Viens likums, viena taisnība visiem. Kam alga, kam nodokļi. Vai alga no citu maksātiem nodokļiem..

  • Par tirgus ekonomiju Atbildēt

   Atkaist vajadzētu Saimas izpilddirektoru par neadekvātu cenu uzturēšanu! Varbūt kāds var paskaidrot kurš šādas cenas noteicis?

 9. Vai tad visi 100 ir tādi meli ? Un pietam zemniekos!

 10. Šitādi alkogoliķi sēž Saeimā un vada valsti !!! Brigmanim nemaz kauna nav par saviem deputātiem?

 11. Kā tā vara tomēr izmaina cilvēkus…

 12. Azartspēles jau arī nespēlē…

 13. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “MELIEM = īsas un greizas kājeles.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

  =======

  “Ir Latv(ĀN)ijā “zelta likums”…”
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Kurš “pielaists” SILĒ uzēst mūli,
  Tas “vienlīdzīgĀKs” kļūst par “pūli”:
  “Kas “limitēts” priekš sugas lopa,
  To nedrīkst brūķēt “vaukšķu” kopa!
  .
  Jau Orvels šamo tēzi pauda:
  Kam Fermā teikšana (un nauda),
  Tie = “vienlīdzīgĀKi” par baru,
  Kas uztur Muļķu Zemes varu!!”

  Ir Latv(ĀN)ijā “zelta likums”:
  “Pie …(kājas) godaprāta tikums ~
  Kas “garantēts” priekš SILES mūļa,
  Tas nespīd “LUMPEŅIEM no pūļa”!!!”

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 14. Seržant, atkāpies! Atbildēt

  Seržants ar savām izdarībām pierāda, ka Latvija ir neizdevusies valsts priekš vienkāršās tautas. Krimnašisti, vatņiki un “zaļie cilvēciņi” var priecāties, jo samazinās latviešu skaits, kuri gribēs šādu Latviju aizstāvēt.

 15. Kas ar tevi notiek Kārli? Pirms tam TU tāds nebiji!

 16. nožēlojami…

 17. Viņš gribēja labi, bet iznāca kā vienmēr. Apkaunoja manu vismīļāko un labāko skolotāju. Novēlojies sveiciens dzimšanas dienā, skolotāj!

 18. Viñš ir izdzimtenis

 19. Nu ko Jūs kungi te cepaties , ka Seržnta kungs tik ļoti mīl savu sievasmāti , mūsu laikos tas gandrīz nav sastopams , piedosim viņam šoreiz .

 20. Deputāta Kārļa Seržanta meitas sociālajos tīklos publicētie foto no Saeimas Jūrmalas rezidencē notikušās privātās ballītes. Pats deputāts sākumā mēģināja apgalvot, ka “tas nav bijis mans pasākums, es tur neesmu bijis”.
  —————————————-
  Un šāds MELĪGS cilvēks kādreiz strādāja policijā un tagad tup TAUTAS vēlētā saeimas aizgaldā?
  Burvīgi!

 21. Kārli,Kārli, vai nav neērti kā vienam šmurguļa puišelim grozīties un muldēt? Kauns!

 22. MELIEM īsas kājas…

 23. Ko cepaties, labāk būtu priecājušies, ka Seržantam smuka meita!

 24. Kurš vēl drīkst teikt, ka latvieši ir nelabojami mēsli? To nedrīkst teikt neviens. Jāsaka tikai un vienīgi, ka latvieši ir godīgi un radoši mēsli.

 25. Tāds lohs, turklāt azartspēļu atkarīgais!

 26. Seržants jau nav ierindnieks!

Draugiem Facebook Twitter Google+