×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. decembris, 2014
Drukāt

Sešas daudzbērnu ģimenes konkursā var gūt iespēju apmeklēt kultūras sarīkojumus (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Bērnu kultūras projekts “Garā pupa” sācis daudzbērnu ģimenes aicina piedalīties konkursā, kur ar auto preču un piederumu vairumtirdzniecības uzņēmuma “Getz Bros.&Co. (Latvia)” atbalstu sešām ģimenēm tiks dāvinātas biļetes uz kultūras pasākumiem un apmaksāti ar to saistītie ceļa izdevumi, vēsta biedrība “Ascendum”.

Konkursā pieteikties aicināta ikviena ģimene, kurā aug trīs vai vairāk bērni, kas vēlas jaunajā, 2015. gadā, apmeklēt vairāk kultūras pasākumu. Pieteikuma anketā jānorāda bērnu kultūras kalendārā “Garā pupa” (ŠEIT) izvēlēts pasākums, ko ģimene vēlas apmeklēt, kā arī jāuzraksta trīs jaunā gada apņemšanās.

Pieteikties konkursam iespējams līdz 12. janvārim, bet jau 19. janvārī noskaidrosies sešas ģimenes, kas saņems iespēju apmeklēt sevis izvēlēto kultūras pasākumu un ceļa izdevumu apmaksu.

Biedrības “Ascendum” bērnu kultūras projekts “Garā pupa” jau otro gadu sadarbojas ar uzņēmumu SIA “Getz Bros.&Co. (Latvia)”, veidojot konkursus, kas veicina bērnu iesaisti kultūras procesos. 2014.gadā tika rīkots konkurss “Es būšu nākamais mūziķis”, kura ietvaros divi talantīgi jaunie mūziķi saņēma sev nepieciešamo mūzikas instrumentu.

Simons Kozlinskis, SIA “Getz Bros. & Co. (Latvia)” valdes loceklis: “2013. gadā iesaistījāmies biedrības “Ascendum” projektā “Garā pupa”, kuru arī šobrīd uzskatām par sirsnīgāko un vērtīgāko aktivitāti bērniem un vecākiem. Tādēļ šajā gadā atbalstām daudzbērnu ģimenes, kuras vēlētos kopā biežāk apmeklēt kultūras pasākumus. Pirmkārt, “kopā baudīšanas” prieka pēc – apmeklējot pasākumus kuplā ģimenes lokā katra prieks vairosies, daloties ar to. Otrkārt, “Ascendum” izvēlēto kultūras pasākumu augsto māksliniecisko kvalitāšu dēļ – bērniem tie noteikti kalpos kā mēraukla, palīdzot atpazīt un sajust īstās vērtības.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kaut kas ar linku nav kārtībā..

  2. Kādreiz, lūdzu, varbūt kāda organizācija var piedāvāt kādu iespēju apmeklēt kultūras pasākumus arī tām ģimenēm, kur bērnus audzina viens no vecākiem. Lai arī tie nav 3 bērni, tomēr ne katrs vecāks spēj sarūpēt iztiku, apģērbu, nomaksāt rēķinus, un vēl kopā ar bērnu apmeklēt pasākumus…

Draugiem Facebook Twitter Google+