×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
1. maijs, 2012
Drukāt

Sešas dienas ārpus laika Austrālijā

1382

“Katru mirkli ceļojumā izbaudījām un izdzīvojām,” pēc ceļojuma uz Zelta Krastu Austrālijā sajūsmināti stāstīja 36,6 °C lasītāji Leons Langmanis un Rita Podkalne no Dundagas. Šo braucienu viņi laimēja Latvijas Pasta loterijā preses izdevumu abonentiem.

 

“Cēlāmies agri, lai būtu vairāk laika baudīt okeāna pludmali un arī tās vietas apkārtnē, kur mazāk tūristu. Ūdens bija brīnišķīgs – plus 24 °C, gaiss vēl siltāks. Nespējām atturēties no peldēšanās okeānā, kaut arī pat ļoti mierīgā laikā viļņi ir iespaidīgi.”

Piepildīt Leona sapni – nokļūt džungļos – nav izdevies, taču zoodārza apmeklējumam veltījuši gandrīz dienu.

Jau pirms brauciena dundadznieki sazinājušies ar Brisbenas Latviešu biedrību un ar tās starpniecību izdevies paciemoties pie Jura Stranta un Haralda un Eiženijas Norīšiem. Aizkustinājusi tautiešu vēlme piepildīt Ritas un Leona Austrālijā pavadāmās dienas ar sirds siltumu un sarūpēt papildu informāciju par apskatāmajām vietām. Vasarā jau paziņas braukšot ciemos uz Sumburciemu pārliecināties, vai tiešām tā var būt: dzīve viensētā, kur apkārt neviena kaimiņa, salātus audzē paši, vāc zāļu tējas, gatavo konservus.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+