Kokteilis
Mīli

Sešas lietas, kuras tev nekad nevajadzētu teikt sievietei pāri 50 0

Foto – Shutterstock

Daudz muļķību sarakstīts par to, kā 60 gadu ir jaunie 40, vai ka 50 ir laiks, kad kārtīgi aplūkot sevi, ieteicams, spogulī, kurš mazliet apsmērēts ar zobu pastu. (Pamēģini to kādreiz – tas ir daudzkārt lētāk nekā plastiskā operācija.) Problēma ir tajā, ka tas, ko cilvēki sagaida no sievietēm pāri 50, nav mainījies. Mēs neesam vēl vecmāmiņas, un mūsu dzīve negrozās ap kaķa attārpošanas grafiku vai jaunu un aizraujošo cepumu griežamo atrašanu. Tālāk daži apgalvojumi, no kuriem labāk izvairīties, kurus apkopojusi blogere Mērija Lindena.

“Tu izskaties labi savam vecumam.”
Pēdējie divi vārdi ir lieki. Ja vien mums nav tik daudz botoksa, ka smadzenes ir paralizētas, mēs zinām, ka vairs nevaram tikt salīdzinātas ar 19 gadus vecu meiteni ar krūtīm kā atvērtiem gaisa spilveniem. Vienkārši izsaki mums komplimentu un ļauj mums gozēties tā svešajā spozmē bez sajūtas, ka tev bija jāpievieno paskaidrojošie vārdi.

“Tas nav tavam vecumam piemēroti.”
Ja tas ļauj mums justies labi un nenodara nevienam nekādu ļaunumu, mēs to valkāsim, dejosim pie tā, dzersim to vai vedīsim to mājās, lai labi pavadītu laiku. Dzīve ir īsa, tāpēc mums it īpaši nepieciešams gūt tajā prieku, kad mūs ielenc bari knapi pubertāti pārdzīvojušu jautrības policistu.

“Tu nevari to darīt!”
Stikla griesti paši par sevi nesalūst, bet mēs noteikti esam apņēmīgas. Sievietes “uz ziemeļiem no 50” pārbauda robežas medicīnā, literatūrā, politikā, zinātnē un biznesā. Un pasaulē, kurā Brūss Viliss joprojām ir romantiskajā galvenajā lomā, vienu dienu pat izklaides industrija varētu saprast, ka mēs arī varam būt iekārojamas. Un attiecībā uz visu citu vienkārši atceries, ka mūs ļoti neuztrauc tas, ko cilvēki domā, ja vien mēs viņus neapkaunojam. Tas vienkārši ir jautrībai dēļ.

“Vai tu esi viņa mamma?”
Man to reiz kāds pajautāja rokkoncertā, kāds, kurš domāja, ka esmu grupas dalībnieka mamma. Tas ir tajā pašā kategorijā, kā pajautāt liela izmēra dāmām, vai viņas ir stāvoklī. Vēl sliktāk to uzņems, ja minētā grupa ir “The Rolling Stones”. Joks.

Saistītie raksti

“Nekas.”
Neizturies pret mums kā pret neredzamām. Mums ir nauda, kuru tērēt. Mums ir draugi, ar kuriem runāt. Mēs pat varam tvītot. Apvieno viltīgumu, kas nepieciešams, lai liktu saviem bērniem ēst Briseles kāpostus, un mūsu atriebību, ar kuru mēs varētu nonākt konfliktā ar Ženēvas konvenciju. Neuzgriez muguru un nenodies gulēt. Nekad.

“Tu esi puma!”
Dīvainā kārtā par ikvienu pāri pirmajam menopauzes vilnim, kura pacieš grūtības, lai izskatītos labi, tiek uzskatīts, ka viņa to dara, lai pievilinātu “upurus” jaunāku vīriešu personā. Protams, dažas meitenes ar lepnumu valkā leoparda raksta legingus ar cerību piesaistīt kāda uzmanību un citas, materiālākas jauneklīgo džentlmeņu ķermeņa daļas. Bet lielākoties mēs vienkārši vēlamies izskatīties labi pašas priekš sevis, bez nolūka atrast slimus vai ievainotus censoņus no jauno vīriešu migrējošā bara. Klīstiet brīvi, mani skaistuļi – es labāk iedzeršu tasi tējas.

LA.lv