Mobilā versija
-2.9°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
10. maijs, 2016
Drukāt

Sešas neparastas parādības, kuras zinātne nevar izskaidrot (2)

1. Sniega cilvēks

1no6
Courtenay, British Columbia - This drawing of a Sasquatch has special meaning to Dr. John Bindernegel.Courtenay, British Columbia - This drawing of a Sasquatch has special meaning to Dr. John Bindernegel.
Varbūt noder!

Par šīm un vēl citām neizskaidrojamām parādībām vēsta kanāls "National Geographic" raidījuma cikla "Nedabiskais" 2.sezonas sērijās, ko demonstrē no darbdienās plkst. 23.00!

Zinātnei ir liels spēks, taču ir daudz lietu, ko tā nespēj izskaidrot. Uz Zemes notiek mistiskas lietas, un daudzas no tām nepadodas loģiskam skaidrojumam. Televīzijas kanāls “National Geographic”, kas sāk demonstrēt raidījumu ciklu “Nedabiskais”, apkopojis sešu neizskaidrojamu parādību topu.

Gadu desmitiem daudzviet pasaulē aculiecinieki vēsta par lieliem, spalvainiem, cilvēkam līdzīgiem briesmoņiem, ko dēvē par sniega cilvēkiem. Tomēr neviens šāda nezvēra ķermenis nav atrasts. Tā kā trūkst stingru pierādījumu, piemēram, zobu vai kaulu veidā, sniega cilvēka pastāvēšana aprobežojas ar aculiecinieku redzēto un neskaidriem foto un video kadriem.

Zinātne tomēr nekad nevarēs pierādīt, ka tādi radījumi kā Sniega cilvēks vai Lohnesa ezera briesmonis nepastāv, jo ir pilnīgi iespējams, ka šie mistiskie radījumi slēpjas tālu no nevēlamiem skatieniem.

  1. Sniega cilvēks
  2. Spoki
  3. NLO
  4. Pēcnāves dzīve
  5. Pārdabiskas spējas
  6. Apļi labības laukos

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. A kur Pokaiņu akmens?

  2. “Parādības” piemeklētas teicami!
    Ieteikšu vēl Atlantīdu, Tutanhamona lāstu, Vangu/Zilākalna Martu un seju uz Marsa! 😀

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+