×
Mobilā versija
+13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
10. maijs, 2016
Drukāt

Sešas neparastas parādības, kuras zinātne nevar izskaidrot (2)

1. Sniega cilvēks

1no6
Courtenay, British Columbia - This drawing of a Sasquatch has special meaning to Dr. John Bindernegel.Courtenay, British Columbia - This drawing of a Sasquatch has special meaning to Dr. John Bindernegel.
Varbūt noder!

Par šīm un vēl citām neizskaidrojamām parādībām vēsta kanāls "National Geographic" raidījuma cikla "Nedabiskais" 2.sezonas sērijās, ko demonstrē no darbdienās plkst. 23.00!

Zinātnei ir liels spēks, taču ir daudz lietu, ko tā nespēj izskaidrot. Uz Zemes notiek mistiskas lietas, un daudzas no tām nepadodas loģiskam skaidrojumam. Televīzijas kanāls “National Geographic”, kas sāk demonstrēt raidījumu ciklu “Nedabiskais”, apkopojis sešu neizskaidrojamu parādību topu.

Gadu desmitiem daudzviet pasaulē aculiecinieki vēsta par lieliem, spalvainiem, cilvēkam līdzīgiem briesmoņiem, ko dēvē par sniega cilvēkiem. Tomēr neviens šāda nezvēra ķermenis nav atrasts. Tā kā trūkst stingru pierādījumu, piemēram, zobu vai kaulu veidā, sniega cilvēka pastāvēšana aprobežojas ar aculiecinieku redzēto un neskaidriem foto un video kadriem.

Zinātne tomēr nekad nevarēs pierādīt, ka tādi radījumi kā Sniega cilvēks vai Lohnesa ezera briesmonis nepastāv, jo ir pilnīgi iespējams, ka šie mistiskie radījumi slēpjas tālu no nevēlamiem skatieniem.

  1. Sniega cilvēks
  2. Spoki
  3. NLO
  4. Pēcnāves dzīve
  5. Pārdabiskas spējas
  6. Apļi labības laukos

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. A kur Pokaiņu akmens?

  2. “Parādības” piemeklētas teicami!
    Ieteikšu vēl Atlantīdu, Tutanhamona lāstu, Vangu/Zilākalna Martu un seju uz Marsa! 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+