Horoskopi un mistika
Ezoterika

Sešas zodiaka zīmes, kas vissliktāk pārcieš izjukušas attiecības2

Foto – Pixabay.com

Šķiršanās ir smaga, skumja un mokoša, un, visticamāk, tam cauri gājis teju ikviens cilvēks savā dzīvē. Attiecības pēkšņi beidzas, un tu nezini, kā ar to tikt galā. Izejot cauri pārbaudījumam, tu lēnām atgūsties un sāc dzīvot tālāk. Beigās mēs būsim laimīgāki un labāki – gluži kā kino. Kāds ir labākais veids, kā tikt galā ar salauztu sirdi? Vienas receptes nav, un katram tā ir sava. Bet ir sešas zodiaka zīmes, kas ar šo situāciju tiek galā vissliktāk, precīzāk, viņas vispār nespēj iedomāties, kā pārdzīvot šķiršanos.

Auns

Daži cilvēki kliedz un raud, lai atbrīvotos no emocijām pēc šķiršanās. Bet Auns šīs emocijas izpauž vēl smagāk, viņš pat var ar dūrēm dauzīt pret sienu un kaut ko lauzt, lai izteiktu savas dusmas un virtuāli piekautu cilvēku, kurš iespļāva viņam dvēselē. Vislabāk šīs zodiaka zīmes pārstāvim dot savu telpu, kamēr šis periods nebeigsies un Auns nenomierināsies. Uzdāvini viņam boksa maisu, lai viņš patstāvīgi varētu atbrīvoties no tvaika.

Vērsis

Vērsis domā, ka viņa pasaule nekad vairs nebūs tāda kā iepriekš, un mīlēt kādu citu arī viņš vairs nevarēs. Šīs zīmes pārstāvji ļoti smagi tiek galā ar attiecību pārtraukšanu, un ļoti, ļoti ilgi sēž skumjās un izmisumā. Viņš atceļ visus savus plānus un nevēlas kaut ko darīt, kā arī viņš ir ieslīdzis dziļā depresijas bezdibenī. Vērsis dienām staigās pa māju vienā un tajā pašā pidžamā, sliktākajā gadījumā vispār nekāps ārā no gultas. Viņam var palīdzēt tikai labākie draugi un tuvie cilvēki.

Lauva

Lauva vienkārši ilgi un rūgti raud. Lieta tāda, ka visi apkārtējie domā: ar Lauvu viss ir kārtībā, jo viņš ir kā robots – no rītiem pieceļas un apģērbjas, un nodzīvo dienu ierastā ritmā, slēpjot visas emocijas. Patiesībā Lauvam tas ir ļoti mokoši, un, kad beidzot viņš ir viens pats un visas durvis aizvērtas, tad Lauva ļauj vaļu sakrātajām emocijām. Visticamāk, viņš palīdīs zem segas un raudās tik ilgi, kamēr aizmigs. Centies Lauvu pierunāt parunāties un uzcienā viņu ar saldējumu, lai viņš nejūtas pārāk vientuļš un nomākts.

Skorpions

Ar šķiršanos Skorpions vispār nespēj tikt galā, jo visam viņa dzīvē jābūt ideāli. Viņš mēģina kontrolēt daudzas lietas, pat tās, kuras nav viņa spēkos, tostarp citus cilvēkus. Bet neatkarīgi no tā, cik ļoti Skorpions cenšas visu vadīt un kontrolēt, savu salauzto sirdi viņš izārstēt nevar, kā arī nevar izlabot situāciju. Esi pacietīgs ar Skorpionu, lai viņš iemācītos pielāgoties situācijai.

Mežāzis

Saistītie raksti

Kad kāds salauž Mežāža sirdi, viņam ir grūti kontrolēt jebkādas savas emocijas, un patiesībā viņš tās nemaz nekontrolē. Viņam ir slikts un kaitinošs raksturs, un savas dusmas viņš izlej gluži kā strūklaka. Šajā periodā tev nepieciešams no Mežāža turēties zināmā attālumā, vai vismaz neapvainojies uz viņu, kad viņš tev saka aizvainojošas lietas. Bēdas Mežāzi ir teju nogalinājušas, un viņš ilgu laiku būs neciešams, kamēr viņa rētas nesadzīs.

Zivis

Zivis nespēj tikt galā ar salauztu sirdi, jo viņas nezina, kā pieņemt un palaist vaļā tādu situāciju. Šīs zīmes pārstāvji regulāri apskata vecas fotogrāfijas un pārlasa īsziņu tekstus no laimīgajiem laikiem. Zivis pastāvīgi mokās ar jautājumu, vai ir iespēja atgūt savu partneri un kā to izdarīt. Vislabākais, ko tu vari izdarīt Zivīm šajā laikā – būt viņām labs un stiprs draugs, kā arī atrasties līdzās, lai Zivis ātrāk varētu atgriezties dzīvē.

Avots: Esotericblog

LA.lv