×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
2. decembris, 2014
Drukāt

Seši cilvēki maskās Rīgā nozog 46 kažokus 188 000 eiro vērtībā (10)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Seši cilvēki maskās novembra otrajā pusē Rīgā no veikala Mūkusalas ielā nozaguši 46 kažokus 188 000 eiro apmērā, informē Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldē.

Policijā klāsta, ka 20. novembrī īsi pirms plkst. 4:00 policija saņēma izsaukumu uz kādu veikalu Mūkusalas ielā. Veikala apsargi ziņoja par kažoku zādzību.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki uzzināja, ka ap plkst. 3:25 kādā tirdzniecības centra veikalā nostrādājusi signalizācija. Dodoties noskaidrot trauksmes iemeslus, apsargi pamanīja, ka veikalā, kur tirgoja kažokus, notikusi zādzība.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka zādzību veikuši seši cilvēki, kuri bija tērpušies maskās, uzvilkuši kapuces un cimdus. Zagļi ar akmeni izsituši veikala evakuācijas durvju stiklu, iekļuvuši veikalā un īsā laika periodā no veikala iznesuši 46 kažokus. Kopējā nozagto kažoku vērtība ir aptuveni 188 000 eiro.

“TV3 ziņas” otrdien vēstīja, ka aplaupītais veikals atrodas tirdzniecības centrā “Riga Plaza”.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, kas izdarīta lielā apmērā vai to izdarījusi organizēta grupa. Ļaundariem par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem. Pašlaik turpinās izmeklēšana un noziedznieku meklēšana.

Policija aicina neiegādāties attēlos redzamos kažokus, bet ziņot VP, ja tos pamana tirdzniecībā vai arī ir zināma kažoku atrašanās vieta, zvanot uz tālruņa numuriem 67208532 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. veiklie zeļli, nesiet gaišos šurp,nopirkšu!

  2. malaci čaļi

  3. tik dārgus jau pirkt arī tikai zagī var atļauties

  4. Vai tad kažoki modē???Es savu atdevu maznodrošinātiem,,,,Nav tak ērts,,,,,

  5. malaci-cepuri nost1

  6. Dzīnieku tiesību aizstāvji sarosījušies -palaidīs kažokus brīvībā.

  7. varbūt nodzers

  8. Viens kažoks maksā 4100 eiro. Nu i Zagnuli!

  9. Ir jābūt uz visiem stikliem plēves, kamēr sitīs stiklu, apsargi paspēs ierasties!

Draugiem Facebook Twitter Google+