Kokteilis
Mīli

Seši mīti un patiesība par to, kas vīriešus piesaista sievietēs. Neticami! 0

Foto – Fotolia

Izaicinošs, ķermeni atkailinošs apģērbs

Izaicinošs apģērbs, pašaizliedzība, spilgts grims. Pastāv vairāki stereotipi, kas vīriešus piesaista sievietēs. Šajā rakstā atspēkosim šos mītus.

Vēloties piesaistīt vīriešu uzmanību, sievietes bieži liek likmi uz pārmērīgu seksapīlu apģērbā – pavedinoši izgriezumi, ultra mini, dekoltē, spilgtas krāsas, figūrai cieši pieguloši tērpi – visu šo detaļu mērķis ir padarīt sievietes tēlu pievilcīgu vīriešu acīs.

Patiesībā – ja jūs gribat nevis vienkārši piesaistīt uzmanību, bet satikt savu sapņu vīrieti, seksapīla līmeni jūsu tēlā labāk nedaudz samazināt, pievienojot eleganci un maigu sievišķību. Pavedinoša skaistule izaicinošā mini kleitā, protams, provocē seksuālo vēlmi, taču par šādu sievieti negribas rūpēties un aizsargāt. Vienvārdsakot, ja jūs vēlaties, lai jūs mīlētu, neģērbieties tā, lai jūs tikai iekārotu.

Modeles izskats
Šis ir mīts, kas liek miljoniem sieviešu visā pasaulē mocīt sevi ar diētām un gulties zem plastikas ķirurga naža, lai kļūtu līdzīgas tieviņajai skaistulei uz žurnāla vāka. Dzenoties pēc ideāliem, mēs dažreiz zaudējam galvu – cenšamies kopēt daiļavu proporcijas, matu griezumu, deguna formu un tādējādi zaudējam savu individualitāti.

Patiesībā skaista āriene, protams, ir pirmais, ar ko sieviete piesaista vīriešus. Viņiem patīk kopti mati, veselīga, mirdzoša āda, prasme gaumīgi ģērbties un krāsoties, stalts ķermenis. Citiem vārdiem sakot, vīrietim pievilcīga šķiet sieviete, kas lolo savu skaistumu, bet vienlaikus ciena savas īpatnības un prot sevi pasniegt, necenšoties akli kopēt standartus.

Spēcīga atkarība no vīrieša vai uzsvērta neatkarība

Dažkārt sievietēm šķiet, ka ikvienam vīrietim, kas stājas ar viņām attiecībās, ir jānodrošina viņas finansiāli, jāpieņem visi lēmumi viņu vietā, jākļūst par viņu aizgādni, vadītāju un sponsoru vienā personā. Vai arī sievietes metas otrā galējībā – cenšas būt uzsvērti neatkarīgas, paļaujas tikai uz sevi.

Patiesībā laimīgām attiecībām svarīga ir harmonija – divu tuvu cilvēku prasme uzticēties, palīdzēt viens otram, nebaidīties pieņemt atbalstu. Vīriešiem, protams, gribas lolot un pasargāt savas iemīļotās. Taču sievietei tomēr ir jābūt savam viedoklim, intelektam un vienkārši galvai uz pleciem. Infantilas, bezpalīdzīgas dāmas, kas iemieso sevī blondīnes no anekdotēm, tas ir aizkustinoši tikai attiecību pašā sākumā, taču ļoti ātri nogurdina.

Pašatdeve

Šī, šķiet, ir viena no izplatītākajām sieviešu kļūdām, stājoties attiecībās. Aizmirstot par savu dzīvi, viņas padara iemīļoto par sava visuma centru, uzskatot, ka šāda pašaizliedzība ir tieši tas, kas vīrieti piesaista sievietē. Tiek atcelti treniņi, pazūd laiks iemīļotajam hobijam un saskarsmei ar draudzenēm – visa uzmanība tiek veltīta viņam, vienīgajam, kurš šādā situācijā ātri zaudē interesi par sievieti.

Patiesībā vīrieti piesaista sieviete, kas prot būt personība – ar savām interesēm, aizraušanos un noslēpumiem, ar savu pasauli, ko ir svarīgi saglabāt pat vistuvākajās attiecībās, necenšoties “izšķīst” mīļotajā cilvēkā.

Muļķīga uzvedība

Daļa sieviešu domā, ka vīriešiem nepatīk gudras sievietes. Tāpēc, cenšoties iepatikties vīrietim, viņas var uzvesties nedabiski, izliekoties vieglprātīgas, neveiklas un pārāk nenopietnas.

Saistītie raksti

Patiesībā vairāki pētījumi, kas veikti Kalifornijas valsts universitātē, liecina, ka dumjas sievietes piesaista vīriešus viena vienkārša iemesla dēļ – viņas ir pieejamākas seksuālajā plānā. Tos stiprā dzimuma pārstāvjus, kas noskaņoti uz stiprām ilgtermiņa attiecībām, vairāk vilina gudras sievietes.

Pārāk spilgts grims

Daudzas sievietes ir pārliecinātas – jo spilgtāk uzkrāsosies, jo pievilcīgākas šķitīs vīriešu acīs.

Kā ir patiesībā? Kādā pētījumā vīriešiem un sievietēm izdalīja sieviešu fotogrāfijas un lūdza novērtēt viņu ārējo izskatu. Rezultātā lielākā daļa abu dzimumu pārstāvju bija vienisprātis, ka sievietes ar minimālu grimu ir pievilcīgākas, nekā tās, ka bija bagātīgi krāsojušās.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv