Mobilā versija
+5.7°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
5. augusts, 2016
Drukāt

Seši paradumi, kas veicina mīmikas krunciņu veidošanos

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mēs visi gribam izskatīties jauni un skaisti – tā ir dabiska vēlme. Taču pirmās krunciņas katram parādās savā laikā, un iemesli tam ir daudzi, sākot no iedzimtības – līdz nepareizai sejas kopšanai. Taču ir vēl viena ne mazsvarīga detaļa – tas ir mūsu dzīvesveids. Mums ir dažādi paradumi, kuri ar gadiem var kļūt par krunciņu parādīšanās cēloni.

Lūk, seši iemesli, kas veicina agrīnu grumbiņu parādīšanos:

Gulēšana ar spilvenā iespiestu seju
Šāds paradums veicina sejas ādas deformēšanos. Ja cilvēks guļ šādā veidā, sejā veidojas grumbiņas. Kamēr esam jauni, pēc piecelšanās āda pati viegli atgūstas, taču ar vecumu krunciņas izlīdzinās arvien lēnāk un lēnāk.

Turklāt spilvens uzsūc dārgos mitrinošos krēmus, kurus tu uzklāj uz sejas pirms nakts miera. Pamēģini nomainīt kokvilnas spilvendrānas pret zīda spilvendrānām (tās nav tik higroskopiskas) un pieradināt sevi gulēt uz muguras vai vismaz uz sāniem.

Dzeršana no salmiņa
Salmiņi, caur kuriem mums ir ieradums dzert sulu, kafiju vai limonādi, ir velnišķīgi viltīgi. Tie liek tev saspiest lūpas tā, ka no tā parādās krunciņas ap muti. Taču tā nav nekāda bēda – pat ar salmiņu malkot dzērienu var saliekt lūpas kopā tā, it kā tu vienkārši dzer no krūzītes. Nedaudz treniņa, un viss izdosies.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+