Sports
Motoru sports

Seska ekipāža dodas cīņā par Eiropas čempionāta medaļām0

Šodien Polijā, Mikolajki apkārtnē, sāksies Eiropas rallija čempionāta (ERČ) septītais posms “Rally Poland”, kas vienlaikus būs arī priekšpēdējais posms ERC Junior U27 klasē.

Pēc piecu gadu pārtraukuma viens no senākajiem rallijiem atkal iekļauts ERČ sastāvā. Pirmo reizi rallijs Mikolajkos organizēts 1921.gadā. “Rally Poland” atklāšana paredzēta piektdien plkst. 15.00 Mikolajki pilsētas galvenajā laukumā. Kopumā sportisti pa grants seguma ceļiem veiks 15 ātrumposmus ar kopējo garumu 215,92 km.

Mārtiņš Sesks: “Pirms došanās uz Poliju divas nedēļas nogales Latvijā aizvadījām treniņos, lai atgūtu pārliecību braukšanā pa grunts segumu. No sākuma nebija viegli, bija atkal jāpastrādā ar sevi un psiholoģiski jāsagatavojas. Pirmdien izbraucām treniņu Polijā, kurā galvenais uzdevums bija pierast pie mašīnas un saregulēt to šīs puses ceļiem.

“Īpatnēji, ka šie ceļi ir smilšaini un mīksti, ļoti ātri ceļa segums tiek izārdīts un veidojas dziļas rises, kas braukšanu padara sarežģītāku.”

Uldis Briedis, rallija ekipāžas treneris: “Pēc kāda laika esam atgriezušies pie ierastā grunts seguma. Treniņos līdz ar katru nobraukto kilometru izdevās atgūt pārliecību ātrākam sniegumam un beigās jau droši “uzbrukt” līkumiem, nezaudējot sekundes tajos. Polijas sacensības ne tikai mums, bet arī lielākajai daļai konkurentu šķiet ierastākas ar savu konfigurāciju un segumu.

Saistītie raksti

Nākamās sacīkstes, kurās piedalīsies “LMT Autosporta Akadēmijas” ekipāža, notiks jau 12. – 14. oktobrī Liepājā. “Rally Liepāja” būs arī ERC Junior U27 finālposms, un ikviens interesents to varēs vērot tepat Latvijā.

Seska/Franča ekipāža šosezon noslēgusi sadarbības līgumu ar “Opel Motorsport” vienību, līdz ar ko šī gada ERČ ieskaitē brauc ar rūpnīcas komandas atbalstu un “Opel Adam R2” spēkratu.

LA.lv