×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. jūlijs, 2017
Drukāt

Seska nokostās jūrascūciņas lidojumu apmaksāja vēstnieka ģimene (19)

Ekrānšāviņi no LTV sižeta. Kolāža - la.lvEkrānšāviņi no LTV sižeta. Kolāža - la.lv

Lidojuma laikā no Romas uz Rīgu seska nokostā jūrascūka lidoja par Latvijas vēstnieka Itālijā ģimenes naudu, noskaidroja LA, reaģējot uz jautājumiem sociālajos tīklos par šo gadījumu. Biļete dzīvniekam bijusi nopirkta abos virzienos – turp un atpakaļ.

Latvijas Televīzija pagājušajā nedēļā pārraidīja sižetu par lidojuma laikā bojā gājušu jūrascūciņu. Sabiedriskā televīzija vēstīja, ka Romā mītošajai Bērtuļu ģimenei lielus pārdzīvojumus sagādājis “airBaltic”. Viņu bagāžā nodotais mājdzīvnieks pēc stundu ilgas meklēšanas Rīgā atnests asiņains un miris.

“airBaltic” sācis izmeklēšanu par notikušo un apgalvo, ka uzņēmuma vēsturē šī ir pirmā reize, kad mājdzīvnieks iet bojā lidojuma laikā. Ticis noskaidrots, ka jūrascūciņu saplosīja no būra izbēdzis sesks. Bērtuļu ģimene saņems kompensāciju no “airBaltic” – 1395 eiro.

Pēc sižeta pārraidīšanas sociālajos tīklos izskanēja arī jautājums, vai mājdzīvnieks nav pārvadāts par valsts naudu.

Ārlietu ministrijas (ĀM) Komunikācijas grupas pirmā sekretāre Solvita Martinsone apstiprina, ka “airBaltic” reisā seska saplosīta jūrascūciņa piederēja Latvijas vēstnieka Itālijā Arta Bērtuļa ģimenei. ĀM pārstāve skaidroja, ka vēstnieka lidojums uz Latviju nebija saistīts ar pienākumiem diplomātiskajā dienestā, līdz ar to viņš ceļa izdevumus sedzis no savas kabatas.

Sociālajos tīklos sabiedriskā medija skatītāji arī kritizē sižeta garumu, kam atvēlēts, viņu vērtējumā, neproporcionāli daudz laika.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Vai tad sesks novilka ādu pirms košanas rīkle taču ir aiz ādas.

 2. Dusi, mans sivēntiņ, dusi, mans sārtuli, sapnī pie tevis nāks, cūkkope B……..

 3. Dienā, kad mežā, brikšņos tiek atrasts miris mazais puisēns, par kuru gan mātei, gan garāmgājējiem bija dziļš p.., vaimanāt par nograuztu grauzēju, ir mazākais amorāli!!!

  • Dusma
   Bet zini, ja tev nav sirds zem krútím tad labak nekomenté ok?
   Katra dzívíba ir svaríga, arí júras cúcina
   Zel, protams maza puisena, bet nu tomer pietiks.
   Par to tu vari izteikties kautkur citur, jo diemzel seit runa par juras cucinu.

 4. Vai tas ir diplomāta cienīgs cilvēks, kas vazājas pa pasauli ar jūras cūku? OK vazājies, bet, ja sava stulbuma dēļ sanāk nesmukums, paliec mierīgs. Nelien citiem virsū.

 5. Tad jau diplomātisks skandāls briest. Un jāapglabā arī kā vēstniecības darbinieku. Murgs kaut kāds, vai tiešām tas ir ļoti svarīgi.

  • Elínaa, bet ja tev nomirs kada loti mila radibina?? Tev tas nebus svarigi?? tu vinu neapglabasi?? Degradeti cilveki vispar seit nav laipni aicinati, ja kautkas nepatik tad nekomente, dzivnieks patiesam ir loti svarigs , un ar cienu jaapgalba.
   ES ludzu dievu, lai tev nav nevienu dzivnieku majas, jo tev nav sirds… Tev sas nav svarigi…
   Tad kad tev pienaks laiks aiziet debesis, doma bus svarigi tevi apglabat?? nekad muza neruna par svarigumu vai nesvarigumu, tomer vins ir dziva radiba, tas bija bija dzíva, zell juras cucinja

 6. SESKU CIETUMA.

 7. Sveiki, man liekas, ka pats svarīgākais ir tas kā tas sesks varēja izsprukt no sava būra. Vai sesks nevarētu radīt kādus bojājumus lidmašīnai lidojuma laikā.

 8. Ja, ja Nebūtu vēstnieks, Jūs paši saprotat kāda tad būtu kompensācija – Beigta ēzeļa ausis !!
  Un vēlviens jautājums, vai tiem vēstniekiem valsts no Mūsu naudas nemaksā pārāk lielas algas, ja jau var atļaujas cūkas ar lidmašīnu no algas vizināt ?

 9. Un tāds zvērs ir Liepājā par mēru!

 10. Nu bet kompensācijas apmērs jau pārsniedz veselo saprātu…ja nebūtu vēstnieks, nebūtu tādas kompensācijas, tas taču katram ir skaidrs. (un jā, vēstniekam alga jau ir no nodokļu maksātājiem, tā kā grozi kā gribi, mēs to cūkas ceļojumu apmaksājam) 🙂

 11. Vai kāds mīļš seskiņš, laikam bija izbadējies !

  • Bērtuļu ģimenes sesks nokoda Bērtuļu ģimenes jūrascūku. Jo citādi būri nebūtu sasieti kopā. Un būtu norādes, ka citam pasažierim piederošs sesks nokoda Bērtuļu ģimenes jūrascūku!

 12. Pat ņemot talkā pirmās svešvalodas bagāto leksiku neatradu pareizos vārdus, lai izteiktos par šo negadījumu, bet tēvzemes reitings būtiski kritās

 13. Nākamo nokodīšu to bērtulieni!

 14. Vai “Air Baltic” pārstāve Alise Briede tik pat līdzjūtīgi un ilgi TV Panorāmā runās par katru “Airbaltic” pasažieri, kam lidsabiedrība nodarījusi kādu skādi – nav ielaidusi lidmašīnā vietas trūkum dēļ, piemēram? Daudz netrūka, ka Alise Briede pēc līdzjūtības izteikšanas būtu TV ekrānā paziņojusi, ka jūrascūkas bēres uz lidsabiedrības rēķina un ka aizsūtīs vēl bēru kroni. Un LTV Kinca vispār – histēriska un pārspīlēta kā vienmēr. Ļauj Bērtules kundzei murgot kaut ko par suņu izkļūsšanu un sliktu jušanos…

  • cirka bomzis ēzelītis Iā Atbildēt

   Latvānijā šogad modē plēstie džinsi un līdzjušana visādiem lopiņiem, ne saviem baltajiem sugasbrāļiem …

Draugiem Facebook Twitter Google+