×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
12. oktobris, 2013
Drukāt

Sesks: LPS darbībā kaut kas nav kārtībā

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) prezidents Liepājas mērs Uldis Sesks (Liepājas partija) uzskata, ka ar Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) darbību kaut kas nav kārtībā un par to liecina vairāki faktori.

Viens no faktoriem, kas uz to norāda, ir Rīgas izstāšanās no savienības, kas ir nopietns signāls tam, ka kaut kas nav kārtībā, intervijā atzina Sesks. Viņaprāt, kaut kas nav kārtībā LPS uzstādītajos mērķos un darbības virzienā, kamēr lielās pilsētas, apvienojušās vienā asociācijā, ir nozīmīgs ekonomikas veicinātājs ar kopējiem plāniem un mērķiem. Vaicāts, vai abas organizācijas tomēr nevajadzētu apvienot, viņš atbildēja, ka asociācijā šis jautājums nav pārrunāts.

Vērtējot abu organizāciju savstarpējo sadarbību, Sesks atzina, ka LLPA un LPS ir dažādas pozīcijas un viedokļi. “Skatoties uz visu plašo spektru no vienas nelielas pašvaldības līdz galvaspilsētai Rīgai, ir ļoti daudz atšķirību un citādākas problemātikas jautājumu,” sacīja LLPA prezidents. Sadarbība ar LPS gan pastāv vairākus gadus, un ir bijuši virzieni, kur ir kopīgs viedoklis. Taču pēdējā laikā atsevišķi LPS eksperti paužot nostāju, kas konfrontē lielās pilsētas ar pārējiem novadiem.

“Jautājums ir par policentrisko attīstību. Demagoģija, ar ko nodarbojas atsevišķi LPS pārstāvji, neveicina sadarbību. Nav saprotams, vai tā ir apzināta konfrontācija vai kāds pārpratums, taču tas mazina vēlmi iesaistīties sadarbībā,” sacīja Sesks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+