×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
1. novembris, 2017
Drukāt

“Sestā Jūdze” akustiski dvēseliskajā koncertprogrammā “Sešas jūdzes līdz Ziemassvētkiem” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Grupa “Sestā Jūdze” akustiski dvēseliskajā svētku koncertprogrammā “Sešas jūdzes līdz Ziemassvētkiem” Latvijas dievnamos, pilīs un būdiņās…

Tuvojoties gada gaišākajiem svētkiem, Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa “Sestā Jūdze” pirmo reizi savas pastāvēšanas laikā klausītājiem sagatavojusi īpašu akustisko Ziemassvētku koncertprogrammu, ar kuru decembrī uzstāsies vairākos Latvijas dievnamos un pilīs.

“Atšķirībā no ierastā repertuāra, šajā programmā valdīs dvēselisks miers, kas raksturīgs tieši baltajam un klusajam gada laikam, palīdzot radīt svētku noskaņojumu, taču nezaudējot ausij tīkamo kantrī skanējumu,” pauž grupas dalībnieki.

Jaunajā koncertprogrammā iekļautas gan grupas “Sestā Jūdze” oriģināldziesmas par ziemu, sniegu un svētku gaidīšanas laiku: “Skumjais sniegs”, “Tāds laiks”, “Pirmā sniega diena”, “Sargā mani, māt”, “Upe”, “Klusā daba” u.c., gan arī klausītājiem tik pazīstamajā grupas ierastajā kantrī skanējumā ietērptas tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, kas labi pazīstamas visā pasaulē.

“Kantrīmūzika nenozīmē tikai smeldzīgas mīlas balādes, dziesmas par Amerikas prērijā mītoša lauksaimnieka ikdienu, kukurūzas un kokvilnas laukiem, auļojošiem mustangiem, krodziņiem un jaudīgiem auto. Mums ir padomā ļoti īpašas Ziemassvētku dziesmas, kuras ievītas kantrīmūzikas noskaņās, tiks izpildītas šajā svētku laikā, liekot klausītājiem kaut uz īsu brīdi apstāties un padomāt par nopietnākām un visuvarenākām lietām,” uzsver grupas “Sestā Jūdze” solists un dziesmu autors Agris Gedrovičs.

Koncertprogramma “Sešas jūdzes līdz Ziemassvētkiem” skanēs:

21.decembrī plkst.19.00 Balvu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā

22.decembrī plkst.19.00 Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā

23.decembrī plkst.18.00 Jaunmoku pilī

24.decembrī plkst.17.00 Krimuldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā

25.decembrī plkst.18.00 Bauskas Svētā Gara Evaņģēliski luteriskajā baznīcā

26.decembrī plkst. 16.00 Dobeles Evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Piedodiet,puiši,bet vakar koncerts Ģertrūdes baznīcā bija briesmīgs-dziedājāt droši vien no sirds,bet skaņas kvalitāte…tās “tumbas”, kā senos padomijas laikos lauku kultūras namā,no kurām nāk skaņu savārstījums,bet otrā ausī bungas pa tiešo. Vārdus nesaprast ne dziedot,ne runājot! Vai grupai ir profesionāls skaņu tehniķis? Vai pirms koncerta nevajag pārbaudīt skaņas kvalitāti? Jau pēc 2 pirmajām dziesmām vajadzēja aiziet…Vilšanās milzīga! Domājām par akustiski spēcīgi skanošu koncertu baznīcas velvēs,bet …

Draugiem Facebook Twitter Google+