×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
19. oktobris, 2016
Drukāt

“Sestā Jūdze” ar kantri kūciņām un rabarberu karstvīnu uzsāk jubilejas turneju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

18. oktobra vakarā kantrī grupa “Sestā Jūdze” aicināja draugus un atbalstītājus “Draugiem.lv” terasē uz jaunā albuma “Labāko dziesmu izlase” prezentāciju un ieskandināja grupas piecpadsmit gadu jubilejas koncerttūri “Man citas zemes nevajag”.

Grupa klausītājiem sagādājusi muzikālu pārsteigumu – 20 labāko dziesmu izlasi, kurā apkopotas dziesmas no grupas trim albumiem. Albuma dziesmas apkopoja Guntars Račs no “MicRec” un neslēpa: “Tas nebija viegli, bet es ar prieku ķēros pie šī darba!” G. Račs ir vairāku dziesmu vārdu autors un šajā reizē viņš atzinās, ka ir trīs dziesmas, kuras viņam ir ļoti īpašas – “Emigrants”, “Klusā daba” un “Pārdevējs”, kas arī iekļautas šajā izlasē. Par šo Guntara atzīšanos, Agris Gedrovičs nebija pārsteigts un smaidot noteica: “Šovakar spēlēsim citas dziesmas, lai šīs trīs Guntara īpašās dziesmas jums visiem būtu vēlēšanās noklausīties albumā.” Šajā reizē “Sestā Jūdze” spēlēja grupas mūžīgo vērtību 15 gadu garumā – dziesmu “Gan jau”. Īpaši skanēja arī dziesma “Rabarberu vīns” un grupas jaunākā dziesma “Pieci soļi, nedēļa vai mūžs”.

Grupa bez muzikālā pārsteigumus bija sarūpējusi arī īpašās kantrī kūciņas un, protams, rabarberu karstvīnu.

“Sestā Jūdze” savā 15 gadu jubilejā grupas klausītājiem dāvās īpašu muzikālu stāstu par mīlestību, dzimto zemi – “Man citas zemes nevajag”. Sveicot grupu 15 gadu jubilejā, G. Račs smaidot teica: “Grupa “Bet bet” tikko bija 25 gadu jubilejas tūrē. Salīdzinot ar “Bet Bet”, jūs vēl esat jaunieši. Jums viss vēl ir priekšā! Jūs esat sava ceļa sākumā! Tas nebūs viegli, lai jums izdodas iecerētais!” Starp sveicējiem un laba vēlētājiem bija arī Zaļo un Zemnieku Savienības priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, kurš atzinās, ka viņam kantrī mūzika ir tuva un tāpēc nav bijis šaubu, ka Vislatvijas koncerttūrē, kas 28. oktobrī aizsāksies Ādažos un 24. novembrī noslēgsies Jelgavā, ir jāatbalsta grupa. Šajā reizē grupa ieplānojusi astoņus koncertus visā Latvijā.

Laba vēlējumus grupai teica arī Latvijas kantrī festivālu rīkotājs Uldis Ozoliņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+