×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
22. septembris, 2015
Drukāt

“Sestajai jūdzei” jauna dziesma, pirmo reizi ar video

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viena no Latvijas visu laiku visatzītākajām latviešu kantrīmūzikas grupām “Sestā jūdze”, kura nākamgad varēs svinēt jau piecpadsmito gadadienu, šonedēļ saviem klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu – “Pieci soļi, nedēļa vai mūžs”. Šoreiz vienlaicīgi ar dziesmas ieraksta publicēšanu radio stacijās, grupa piedāvā noskatīties arī dziesmas video.

Dziesmas autori ir grupas līderis Agris Gedrovičs un Gulbenes puses dzejnieks Ivars Strautiņš un tā ierakstīta šovasar Ginta Stankeviča ierakstu studijā, kas ir producenta pirmā sadarbība ar šo grupu.

Grupas līderis Agris Gedrovičs: “Esam ļoti apmierināti ar rezultātu. Domājam, ka šī sadarbība ar Gintu varētu turpināties arī pie nākamajām dziesmām. Beidzot mums, publicējot jaunu dziesmu, ir arī dziesmas video. Bija bauda strādāt ar radošo brigādi, un mums patīk, kā viss izskatās un izklausās.”

Video tapis sadarbībā ar SIA “Skybird productions” un operatoriem Arvīdu Janemani, Zigmundu Ziemeli un Artu Mugurēviču-Janemani.

Dziesmas izdevēji ir kompānija “Mikrofona ieraksti”, un tās repertuāra direktors Guntars Račs atzīst, ka “Sestā jūdze” ir, iespējams, labākais, kas latviešu kantrī mūzikā noticis: “Vienmēr nosvērti, vienmēr “pa īstam” un ļoti muzikāli. Es domāju, ka viņi nav ne ar ko sliktāki par daudzām amerikāņu grupām. Viņi tikai dzied latviski un paldies viņiem par to.”

Dziesmas ieraksts pieejams portālā Doremi.lv, mūzikas straumēšanas servisā Spotify un citur.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+