×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
10. augusts, 2014
Drukāt

Sestās Likteņdārza akcijas laikā saziedoti vēl 34 388 eiro (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Televīzijas (LTV) un “Kokneses fonda” sestajā ziedojumu akcijā “Top Latvijas Likteņdārzs!” 9.augustā pa ziedojuma tālruni savākti vēl 34 388 eiro, aģentūru LETA informēja LTV pārstāve Laura Brokāne.

Kā ziņo akcijas organizētāji, kopumā šogad akcijā saziedoti 81 148 eiro. Šajā summā iekļauti ienākumi no labdarības pasākuma “Gaismas pilī”, pašvaldību sniegtais līdzfinansējums, ziedojumi un dāvinājumi “Kokneses fonda” norēķinu kontā un uz vietas Likteņdārzā.

Akcijas dienā Likteņdārza amfiteātrī ar Latvijas pašvaldību atbalstu turpinājās arī Ozolu godasardzes izveide, kas tika aizsākta pērn LTV ziedojuma akcijas dienā. Iemūžinot politiski represēto piemiņu, ozolus stādīja Babītes, Daugavpils, Jelgavas, Rīgas un Vecumnieku pašvaldību pārstāvji. Kopumā Ozolu godasardzē ir iestādīti 30 ozoli.

LTV pirmā ziedojumu akcija “Top Latvijas Likteņdārzs!” notika 2009.gadā. Organizatori norāda, ka 2009.gadā par skatītāju saziedoto naudu izbūvēts perimetrālais ceļš, bet 2010.un 2011.gadā dārza centrālajā daļā – amfiteātrī – pabeigti zemes darbi un izbūvēta vidusdaļa.

Savukārt 2012.gadā ir uzbūvēta pirmā pastāvīgā Likteņdārza būve, proti, Skatu terase, bet pērn tapis akmeņu krāvums “Sirmais saulriets”.

LTV norāda, ka Likteņdārza akcijas mērķis ir parādīt līdz šim paveikto un uzsvērt ikviena cilvēka iesaistes nozīmību vēl plānoto darbu īstenošanā. Ikviens tiek aicināts zvanīt pa ziedojumu tālruni 9000 6381, tādējādi ziedojot 1,42 eiro patlaban Likteņdārza apmeklētāju autostāvvietas izveidei.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko Dievs grib sodīt , tam atņem prātu …attopieties , uz kapiem , baznīcas drupām neviens savu likteni nebūvē…..

Draugiem Facebook Twitter Google+