×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
20. jūnijs, 2015
Drukāt

Sestdien Daugavpilī — mūzikas festivāls “Baltic Summer Radio Dance Festival”

Foto - LetaFoto - Leta

Dziedātājs Markus Riva.

Sestdien plkst. 19 Daugavpilī, Stropu estrādē, notiks dzīvās mūzikas festivāla “Baltic Summer Radio Dance Festival” koncerts, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāju pārstāve Inese Keiša.

Šajā koncertā publikai uzstāsies dziedātājs “Haddaway”, Jegors Krids un grupa “Viktor”, kas izpildīs Viktora Coja un grupas “Kino” dziesmas par godu mūziķa 25.nāves gadadienai. Latviju ar savām labākajām dziesmām festivālā pārstāvēs dziedātājs Markus Riva.

“Haddaway” un Rivas dziesmas festivāla apmeklētāji dzirdēs īpaši šim pasākumam veidotā aranžējumā, un to pavadījumu spēlēs astoņu profesionālu Latvijas mūziķu grupa Roberta Rasas vadībā. Šādā formātā dziesmas būs iespējams novērtēt tikai un vienīgi festivāla laikā.

Pasākumu vadīs Patriks Grīva, bet kā dīdžejs publiku izklaidēs Roberts Lejasmeijers. Skatītājiem būs iespējams piedalīties izklaidējošās aktivitātēs.

Kā ziņots, vasaras garumā 16 lielākajās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pilsētās norisinās dzīvās mūzikas festivāls ar nosaukumu “Baltic Summer Radio Dance Festival”. 27.jūnijā festivāls notiks Kauņā, 3.jūlijā Pērnavā, 4.jūlijā Narvā, 11.jūlijā Palangā, 24.jūlijā Šauļos, 25.jūlijā Liepājā, 31.jūlijā Jēkabpilī, 1.augustā Valmierā, 14.augustā Tartu, 15.augustā Tallinā, 22.augustā Rīgā un 29.augustā Viļņā.

Festivālā uzstāsies mūziķi un grupas, kuru dziesmas regulāri tiek atskaņotas radiostacijās un īpaši iemīļojuši klausītāji.

Katrā pilsētā uzstāsies populārākie pašmāju mūziķi, kā arī viesmākslinieki no Eiropas un Krievijas. Lai arī galvenie mākslinieki koncertēs visos festivālos, vairāku izpildītāju sastāvs dažādās pilsētās mainīsies.

Šajos brīvdabas pasākumos Latvijas pilsētās uzstāsies dziedātāji Sandra un “Haddaway”, rokgrupa “Bi-2”, viens no patlaban aktuālākajiem Krievijas izpildītājiem Jegors Krids, popgrupa “Miraž”, kā arī Viktora Coja un “Kino” dziesmu oficiālā izpildītāja grupa “Viktor”. Latviju festivālā pārstāvēs populārās grupas “Otra puse”, “Musiqq”, “Bermudu divstūris”, “Linga”, kā arī dziedātājs Markus Riva.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un internetā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+