Mobilā versija
Brīdinājums +27.6°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
9. aprīlis, 2017
Drukāt

Sestdien dzēsti 103 kūlas ugunsgrēki (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Pagājušajā diennaktī dzēsti 103 pērnās zāles ugunsgrēki, kas ir lielākais diennakts laikā dzēstais kūlas ugunsgrēku skaits, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija.

Kopumā kopš gada sākuma jau dzēsti 1011 kūlas ugunsgrēki.

Ugunsdzēsēji atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un administratīvi sodāma. Tā apdraud cilvēku īpašumus, veselību un dzīvību. Kūlas dedzināšanas rezultātā izdeg lauki, nodeg ēkas un cieš vai pat iet bojā cilvēki. Sausās zāles svilināšana arī nodara būtisku kaitējumu dabai un tās bioloģiskajai daudzveidībai.

Kopumā aizvadītajā diennaktī dzēsti 130 ugunsgrēki, un tajos cilvēki nav cietuši. Vakar VUGD darbinieki veikuši arī 22 glābšanas darbus, bet 18 izsaukumi izrādījušies maldinoši.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Randy, BR-Deutschland & Latvija, €U. Atbildēt

    Neticami, ka Latvijaa dziivo tik daudz Daunju. Idiotismam robezhu tieshaam nav.

  2. SLIMI CILVĒKI, plānprātiņi.
    Tādiem vajadzētu atņemt šo zemi

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (4)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+