Mobilā versija
-3.1°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
2. septembris, 2015
Drukāt

Sestdien Kalnciema kvartālā gaidīs ĪSTĀ teātrā diena

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 5. septembrī Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgū norisināsies pasākums teātra cienītājiem: ĪSTĀ teātra diena jeb Latvijas Nacionālā teātra sezonas atklāšana, LA.lv uzzināja kvartālā.

Kalnciema kvartāla teritoriju pārņems ĪSTS teātra gars! Plkst.11.45 un 13.30 uz brīvdabas skatuves uzstāsties apvienotā mūziķu (Kārlis Kazāks, Reinis Kazāks, Māris Bīmanis, Anete Stuce) un aktieru (Jānis Vimba, Līga Zeļģe, Jānis Āmanis, Mārtiņš Brūveris, Marta Grase, Ģirts Liuziniks) savienība “Īstie’’, viņi stāstīs stāstus un dziedās dziesmas no Nacionālā teātra izrādēm “Īstā bērnība”, “Īstais teātris”.

No plkst. 11.30 Vīnu veikala zālē visas dienas garumā norisināsies radoša darbnīca bērniem kopā ar teātra dekoratoru/ pedagogu Sanitu Mickus. Viņa kopā ar bērniem veidos izrādes maketus: bērniem būs iespēja pašiem izveidot savas izrādes skatuves iekārtojumu un personāžus.

Būs īsti konkursi un balvas, bet Nacionāla teātra teltī būs iespēja nopirkt biļetes ar īstām atlaidēm, kā arī iegādāties kādu tērpu vai aksesuāru no izrādēm, sola Kalnciema kvartāla pārstāve Luīze Pastore.

Paralēli teātra dienai no plkst. 10 līdz 16 norisināsies arī ierastais Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgus.

Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Ideja par īpašo tērpu izveidi deju lieluzvedumam "Māras Zeme" negūst pašvaldību atbalstu (3)17. janvārī notika Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Izglītības un kultūras komitejas sēde, kurā kā viens no jautājumiem tika skatīts Latvijas Nacionālā kultūras centra ierosinājums par lieluzvedumu "Māras Zeme" un tam nepieciešamajiem tērpiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+