×
Mobilā versija
Brīdinājums +8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
26. novembris, 2014
Drukāt

Sestdien Kino skrējienā varēs tikties ar Latvijas jaunāko filmu aktieriem

Ekrānšāviņš no kinomuzejs.lvEkrānšāviņš no kinomuzejs.lv

Kino karte, Dailes taka. Trīskāršās laulības pēc veiksmīgas aplaupīšanas.

Sestdien, 29. novembrī plkst. 12 pie kinoteātra “Splendid Palace” notiks Kino skrējienu, lai kino noskaņās sagaidītu Rīgas Starptautisko kino festivālu (Riga IFF), portālam LA.lv pastāstīja festivāla sabiedrisko attiecību speciālists Kaspars Beķeris.

Šoreiz Kino skrējiena maršrutā ieplānots ne vien apskatīt slavenu filmu uzņemšanas vietas Rīgas centrā, bet arī populāru Latvijas filmu aktieru un režisoru piedalīšanos. “Pēdējo gadu lielākajam un aizraujošākajam kinomaratonam jāsagatavojas laikus – tik plaša jaunāko un aktuālāko latviešu un Eiropas filmu programma kā 2.–12. decembrī no kino skatītāja prasa zināmu izturību. Tieši tādēļ ir pat simboliski, ka Rīgas Starptautisko kino festivālu sagaidām ar vēl kādu uz izturību un kino izpēti vērstu aizraujošu aktivitāti – Kino skrējienu,” saka Riga IFF direktore Sonora Broka.

Skrējiena maršrutu pamatā ir Rīgas Kino muzeja izstrādātā digitālā kino karte, un tas piedāvās iziet Vecrīgas” un “Dailes” takas (www.kinomuzejs.lv/karte).

Kino skrējiena dalībniekiem ir iespēja izvēlēties sev piemērotu distanci: skrējējiem 7 km aplis (Dailes teātris, Krāsotāju iela, Merķeļa iela), aktīvajiem gājējiem un nūjotājiem 5 km aplis (Ģertrūdes baznīca, Tērbatas iela), savukārt pastaigas grupai būs iespēja nesteidzīgā solī veikt ap 3 km garu distanci.

Visi maršruti piedāvās ne vien izkustēšanos profesionālu treneru vadībā, bet arī iespēju uzzināt interesantus faktus par filmu uzņemšanas vietām un klātienē satikties ar Latvijas jaunāko filmu aktieriem. Savu dalību sportiskajā kino pasākumā jau apstiprinājuši filmas Andra Gaujas “Izlaiduma gads” režisors un aktieri, tāpat būs iespēja satikt arī Jāņa Norda veidotās filmas “Mammu, es tevi mīlu” filmēšanas grupas dalībniekus.

Pie tējas tases pēc skrējiena būs iespēja uzdot jautājumus arī par Rīgas Starptautisko kino festivālu tā organizatoriem un satikt digitālās kino kartes veidotājus no Rīgas Kino muzeja. Aicināts jebkurš interesents neatkarīgi no sportiskās sagatavotības. Dalība – bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+