×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. decembris, 2013
Drukāt

Sestdien “Miss Top of the World 2013” fināls, Lingita ārpus piecinieka

Meitenes no Latvijas - Lingita Lina Bopulu un Kristīne ViļumaMeitenes no Latvijas - Lingita Lina Bopulu un Kristīne Viļuma

No 1.decembra līdz 8.decembrim Rīgā notiek skaistumkonkurss ”Miss Top of the World 2013”, kurā Latviju pārstāv televīzijas šovā ”Okartes skatuve” atpazīstamību guvusī Lingita Lina Bopulu. Konkursā vēl piedalās rēzekniete Kristīne Viļuma ar titulu ”Miss Baltics”.

Dalībnieču vidū ir arī pa meitenei no Igaunijas, Lietuvas, Azerbaidžānas, Ugandas, Krievijas, Sibīrijas, Baltkrievijas, Irānas, Tadžikistānas, Albānijas, Kosovas, Ukrainas, Sjerras, Dānijas.

Latvijas pārstāves gan nav izvirzījušās piecu līderu vidū, par kurām norit balsošana mājaslapā. Jāpiebilst, ka balsošana ir par maksu. Ienākumi nonākšot labdarībai- sola organizētāji. Šobrīd līdere ir meitene no Irānas.

Dalībnieces ir vecumā no 18 līdz 25 gadiem.

Šova fināls būs sestdien, 7.decembrī, pulksten 19.00 ”Crystal Club”. To varēs vērot tiešraidē konkursa mājaslapā www.intrigaworld.com, portālā kasjauns.lv, kā arī tiks pārraidīts kabeļtelevīzijā Amerikā, Lielbritānijā, Īrijā, Kanādā un vēl citās valstīs. Šova finālu vadīs dziedātāja, pasākumu vadītāja un vīdžejmeitene Elli U jeb Elīna Usova un dziedātājs, pasākumu vadītājs, modelis, dīdžejs Markus Riva jeb Miķelis Ļaksa.

Konkursu rīko biedrība „IntRIGA World”, ko vada Kristīne Lindenblate, Liene Skulme, kuras pašas piedalījušās dažādos skaistumkonkursos pasaulē, un producents Mainots Vecvagars.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+