Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
14. septembris, 2014
Drukāt

Sestdien noslīkuši divi cilvēki

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 13.septembrī, noslīkuši divi cilvēki, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Rēzeknes novadā Rāznas ezerā noslīcis makšķernieks. 70 gadu vecais vīrs bijis pa pusei ūdenī, pa pusei laivā. VUGD pieļāva, ka vīrietim bija palicis slikti un viņš iekritis ūdenī.

Savukārt Carnikavas novadā Dzirnezerā divi vīrieši devušies peldēties, viens izpeldējis, bet otrs ne. Tomēr atsauktajiem ugunsdzēsējiem glābējiem noslīkušo vīrieti atrast nav izdevies.

Kopumā ugunsdzēsēji glābēji sestdien devušies trijos izsaukumos par noslīkušiem cilvēkiem. Trešais gadījums bijis Limbažu novadā, Skultes pagastā, kur nelielā dīķī it kā esot noslīcis cilvēks. Taču ugunsdzēsēji glābēji dīķī cilvēku nav atraduši.

Tāpat VUGD sestdien trīsreiz devies palīgā mežā noklīdušu cilvēku meklēšanā – divi gadījumi bijuši Ropažu novadā, viens Stopiņu novadā, taču visos gadījumos cilvēki no meža izkļuvuši pašu spēkiem.

VUGD kopumā pagājušajā diennaktī saņēmis 39 izsaukumus, no kuriem astoņi bija ugunsgrēki, 25 – glābšanas darbi, bet seši izrādījās maldinājumi.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+