Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
1. oktobris, 2014
Drukāt

Sestdien notiks arī “Leļļu vēlēšanas”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Leļļu teātris dibināts 1944. gada 4. oktobrī, tādēļ 70. dzimšanas dienu, kas iekrīt tieši 12. Saeimas vēlēšanu dienā, Leļļu teātris aizvadīs, rīkojot savas “Leļļu vēlēšanas”, vēsta teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Anda Dzenīte.

Visas dienas garumā no plkst. 10 līdz 17 izrāžu apmeklētājiem un citiem interesentiem Leļļu teātra Lielās zāles foajē būs iespēja nobalsot par savu favorītu – lelli, kurai teātra jubilejas sezonas laikā tiks piešķirts “Goda lelles” tituls.

Katram balsotājam tiks iedots balsošanas žetons, ar kura palīdzību varēs balsot par vienu no pieciem “Leļļu vēlēšanu” kandidātiem. Leļļu vēlēšanās balotēsies Sniegbaltīte, Slavenais pīlēns Tims, Pifs, Karlsons un Vilks. Balsu skaitīšana un rezultātu paziņošana tiks atspoguļota video, kas būs izvietots teātra mājas lapā lelluteatris.lv, kā arī sociālajos tīklos, norādīja Dzenīte.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestībaSlavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+