Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
15. janvāris, 2016
Drukāt

Sestdien notiks atvadīšanās no ceļotāja un radošās personības Jāņa Vaišļas (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jānis Vaišļa uz jahtas "Milda" klāja.

Atvadīšanās no ceļotāja un radošās personības Jāņa Vaišļas notiks rīt plkst.12 Rīgas krematorijas lielajā zālē, aģentūrai LETA apstiprināja viņa draugs Māris Gailis.

Lai gan ceremonija notiks krematorijā, Vaišļa netiks kremēts, bet gan apglabāts studentu korporācijas “Selonija” kapu kalniņā.

Gailis pieļāva, ka uz ceremoniju varētu ierasties diezgan daudz cilvēku.

Jau ziņots, ka Vaišļa nomira 9.janvārī Vācijas klīnikā pēc salīdzinoši īsas cīņas ar smagu slimību, kura strauji progresēja. Viņš sirga ar sirds amiloidozi, kas ir reta un dzīvībai bīstama slimība, tādēļ viņam bija nepieciešama sirds transplantācija.

Lai Vaišļu uzņemtu rindā uz transplantāciju kādā no Eiropas klīnikām un veiktu transplantāciju, bija nepieciešami 120 000 eiro. Tos arī Latvijas sabiedrība viņam saziedoja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāds jautājums rodas; kāpēc visos rakstos, ko komentē kā tuvinieki ir Māris Gailis ? Bet aizgājējam taču ir sieva, piederīgie…

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+