×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
12. septembris, 2017
Drukāt

Sestdien pasākumā Rīgā pensionāri vāks parakstus par nabadzības pieauguma apturēšanu (15)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Latvijas pensionāru federācija (LPF) sestdien, 16.septembrī, Rīgā Strēlnieku laukumā rīkos pensionāru sapulci, kurā vāks parakstus par nabadzības pieauguma apturēšanu vecākās paaudzes iedzīvotāju vidū un veselības aprūpes nodrošināšanu senioriem.

Kā aģentūru LETA informēja federācijas priekšsēdētājs Andris Siliņš (ZZS), sapulce norisināsies no plkst.12 līdz 13.30, un uz to aicināti pensionāru organizāciju pārstāvji no 114 LPF dalīborganizācijām no novadiem un pilsētām. Tāpat sapulcē aicināti piedalīties LPF sadarbības partneru pārstāvji un valsts amatpersonas.

Pasākuma devīze – “Cilvēcīgas un godpilnas vecumdienas”.

Siliņš lēš, ka sapulcē varētu piedalīties apmēram 1000 cilvēku. LPF valde lūgusi pašvaldības atbalstīt novadu un pilsētu pensionāru delegāciju piedalīšanos sapulcē, kā arī aicinājusi pensionārus informēt federācijas biroju par biedrību iespējamo dalību un dalībnieku aptuveno skaitu.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis, LPF organizētā sanāksme ar domi ir saskaņota, proti, likumā noteiktā kārtībā iesniegts pieteikums par pasākumu. Pieteikumā norādītais pasākuma mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību veco ļaužu nabadzībai, piebilda Vidauskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Kaut kāds absurds, Rīgā vien ir 130.000 pensionārun invalīdu. Latvijā ap 600 000, tauta pasīva un organizatori vienkārši neprot organizēt. Tādai saiešanai nav ,nozīmes, to jau pierādija pagājušā gada 17. septembra sapulce-bez jebkāda rezultāta.Jāorganizē visā Latvijā, katrā pilsētā, novadā utt., tad varētu būt rezultāts, lai Eiropa paskatās, kas notiek Latvijā?

 2. Nāciju apdraudošai valdībai LPF galvgalī pilnīgi nepieciešams tāds stagnāts kā Siliņš!
  Kad Dombrovskis ar valdību izzaga Pensiju fondu/tagad viņš pārbīdīts drošā attālumā Briselē,jo vēl var noderēt!/,nākošā ex-prezid.Straujuma nācijas priekšā apsolīja pensionāriem pakāpeniski izmaksāt samazināto pensijas daļu! Kāds jau,varbūt,saņēma,bet kopumā tikai indeksēja.Kā man riebjas blēži un manipulatori!

 3. Ak, mīļais Dievs, kāda zemošanās. Te nu nekāda pazemība nav vietā. Pensionāriem, kas kārtīgi strādājuši, pienākas atbilstoša pensija. Izskatās, ka federācijai tas tik tāds ķeksīša pasākums, kur nekas konkrēts netiks prasīts. Mums nav jālūdz, mums ir tiesības pieprasīt! Lai lūdz pabalstus tie, kas nav strādàjuši, nav maksàjuši nodokļus, noszēruši, notrallinājuši savus gadus. Nu darba mūžu pielīdzina kolhoza pļēguram, kas vairāk pa grāvjiem un pagultēm. Tas nav taisnīgi. Bet runāt par to federācija negrib. Riebjas tā zemošanās, es tur neiešu!

 4. Siliņš vāca parakstus un savāca pa visu Latviju 70 000 t;ukstošus,un siliņš ar tādu baigo cermonīju tos nogādāja saeimas mājā,nu un kur viņi atrodas,kādā atvilknē guļ šaeimā???Vai siliņš ir kādreiz painteresējies par tiem,Mē. Pats pārdevies saeimas deputātiem par naudīgo krēslu,un pensionāri visi viņam pie pakaļas…..Sen laiks viņu nomest par neko nedarīšanu!!!

 5. kur Siliņš - gaidi nulles rezultātu ! Atbildēt

  Siliņš vāks parakstus PAR lietus apturēšanu Latgalē ?????

 6. Siliņš vāks parakstus , pilno puncīti braucīdams…

 7. Tas būtu smieklīgi,ja nebūtu nožēlojami.

 8. Tāda valdība kā mums…ir ar sūdainu mietu jātriec projām,atņemot visus viņu izkrāptos ieņēmumus!!!Jo viņi neko vispār nav nopelnījuši,kā arī nezin cik sūri nāk tie graši cilvēciņiem!!!

 9. NABADZĪBA SAISTA KATRU CILVĒKU NE TIKAI PENSIONĀRU!!!

 10. Kāpēc nekur nav izsludināts šāds pasākums? Es nejauši uzzināju DRAUGOS, bet ne visiem ir internets, tāpēc lūdzu lai LPF kaut vienu reizi pacenstos un dar;itu to zināmu mūsu pensionāriem,
  Varbūt Vidauska kungs to sadzirdēs un tam pievērsīs uzmanību.

 11. Vienkārši smieklīgi, neviens tāpat to neuzklausīs.

 12. DAUDZIEM NAV INTERNETA KAPEC NAV REKLAMAS UZ VISIEM STURIEM…..VALDIBA LAIKAM BAIDAS NO TAISNIBAS….VEIKALA REKLAMAS PILNAS PASKASTES

 13. pasākuma mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību veco ļaužu nabadzībai, piebilda Vidauskis. Un tas būs viss?Tikai pievērst uzmanību.? Nekavējoši pieprasīt valdībai krietni paaugstināt pensijas,nevis piesviest tos nabaga 5 eiro.

  • Tukša lieta! Vai tad LPF kādreiz ir kautko centusies panākt pensionāru labā REĀLI? Viena vienīga darbības imitācija jau gadiem, lai kautkā attaisnotu savu pastāvēšanu. Algas tak viņiem laikam maksā valsts,tad nu nevar diezko “protestēt” pret valsti-ierēdņu barotāju!! Ierēdņu piramīdas barotāju, kas nupat “uzlabos”pensionāru knapo izdzīvošanu ar 5 eiro.

  • Nu valdībai gan ir pilnīgi vienalga,gan par pensionāriem,gan par trūcīgajiem,galvenais sev katru gadu piemest par vairākiem simtiem pie algas!!!!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+