×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
2. decembris, 2014
Drukāt

Sestdien Rīgā pirmo reizi notiks Fitnesa diena. Bezmaksas dalība!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šo sestdien, 6. decembrī, Olimpiskajā sporta centrā norisināsies brīvā laika pavadīšanas, veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākums „Rīgas Fitnesa diena”. Apmeklētāji tajā bez maksas varēs iesaistīties un līdzdarboties dažādās fitnesa un aerobikas nodarbībās, peldēt, atrast sev interesējošas aktivitātes, iepazīties ar dažādu nozares uzņēmumu sniegtajiem pakalpojumiem, piedāvātajiem produktiem, kā arī uzzināt visu par fitnesa dažādību.

Šāds pasākums tiek rīkots pirmo reizi, lai dotu iespēju iedzīvotājiem uzzināt vairāk par fitnesu un tā sniegtajām iespējām, jo mūsdienās cilvēku dzīvesveids kļuvis mazkustīgāks, bet tajā pašā laikā aizvien vairāk cilvēku cenšas regulāri nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Regulāra sportošana uzlabo gan fizisko, gan garīgo veselību, tādēļ ikvienam būs iespēja atrast sev interesējošu nodarbi un informāciju.
Pasākumā paredzētas nodarbības visiem, tajā skaitā, bērniem, jauniešiem, sportot iesācējiem, māmiņām, senioriem un profesionāļiem. Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi sporta tērpu, maiņas apavus un piedalīties nodarbībās un aktivitātēs. Ikviens, kurš piedalīsies nodarbībās un būs aktīvs, varēs piedalīties izlozē un laimēt eliptisko trenažieri no „Live Active”.

Visas dienas garumā centrālajā laukumā notiks dažādas fitnesa nodarbības, kuras vadīs Ralfa Upmaņa un Kaspara Ozoliņa  fitnesa kluba „DCH studija” profesionālie treneri. Būs nodarbība jauniešiem līdz 16 gadu vecumam, iesācējiem un senioriem. Tie, kuriem patīk deja un kaut kas aktīvāks, varēs piedalīties „Partyboom” nodarbībā, bet profesionāliem sportistiem piemērotāks būs funkcionālais treniņš vai intensīvāks kardiotreniņš „CardioTQ”. Divas nodarbības piedāvās „bodyART” skolas pasniedzēji, savukārt tie, kuri ikdienā strādā ofisā, aicināti vingrot kopā ar „Baltijas Fizioterapija” treneriem. Īpaša nodarbība, kurā iekļauti gan vieglāki, gan grūtāki vingrinājumi, plkst. 12.30. paredzēta jaunajām māmiņām kopā ar kustību „MommyFIT” un treneri Vero Kim, kurā vienīgais inventārs ir bērnu rati.

„Rīgas Fitnesa dienā” būs atsevišķa Veselības zona, kurā ikviens apmeklētājs varēs konsultēties ar fizioterapeitiem un ārstiem par sev interesējošiem jautājumiem. Sadarbības partneri piedāvās pieaugušajiem un bērniem izmēģināt slodzes, stājas, gaitas, muskuļu, sirds un asinsvadu diagnostiskos testus. Biroja darbinieki varēs iegūt informāciju par to, kādas fitnesa nodarbības viņiem būtu vispiemērotākās, ņemot vērā ikdienas darbu un fizisko slodzi. Veselīgi sportojot, ar piemērotu un atbilstošu fizisko slodzi, jebkuru mērķi ir sasniegt vieglāk, bez pārslodzes organismam.

Spēka sporta cienītāji varēs vērot spēkavīru treniņus un tajos aktīvi piedalīties kopā ar Agri Kazeļņiku un Aivaru Šmauksteli. Atsevišķa zona būs veltīta arī crossFIT nodarbībām, kuras piedāvās „CrossFIT Teika” sportisti. Tāpat paredzēti aizraujoši priekšnesumu no Latvijas Svarubumbu asociāciju un Latvijas Armvrestlinga federāciju.

Pasākuma laikā no plkst.11.00 līdz 18.00 apmeklētāji varēs izmantot arī Olimpiskā sporta centra peldbaseinu, piedaloties ūdens aerobikas nodarbībās vai vienkārši peldot. Tiks nodrošināti atsevišķi peldceliņi arī bērniem. Dalībnieku skaits vienā stundā ir ierobežots, tādēļ šobrīd izsludināta pieteikšanās, sīkāk parstipru.lv Rīgas Fitnesa dienas sadaļā.

„Rīgas Fitnesa dienas” ietvaros visi bērni, kas sasnieguši 4 un nepārsniedz 11 gadu vecumu, 6. decembrī laikā no plkst. 10.00 līdz 13.00 var doties uz „Vingrošanas olimpisko centru”, lai piedalītos un iepazītu tur piedāvātās nodarbības – vispārattīstošajā vingrošanā, sporta vingrošanā zēniem, baletā un boksā.

Apmeklētājiem pasākumā tiks piedāvāta iespēja iepazīties ar dažādu nozares uzņēmumu prezentācijām, uzzināt vairāk par interešu centru darbību, piedāvātajiem pakalpojumiem, sporta medicīnu un uzturu, fitnesa aprīkojumu, tehniskajiem palīglīdzekļiem. Visiem sportot gribētājiem tiks nodrošinātas ģerbtuves un dušas.

Sīkāk par pasākumu, tā programmu un citiem piedāvājumiem lasīt mājas lapā parstipru.lv. Ieeja un aktivitātes bez maksas!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+